reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

wczesniaczek

ewelka41

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
czesc jestem pierwszy raz tu na forum ,ale przez cala ciaze czytalam artykuly z babyboomnaprawde czasem strasznie mi pomagaly bo jak kazda z nas strasznie sie balam porodu ale 14 lipca Igorek zapragnal zobaczyc rodzicow urodzil sie miesiac wczesniej a teraz ma 15 tygodni i rosnie jak na drozdzach jestem w Irlandi tagrze nie bylo mi latwo ,bo cala rodzinka w Polsce

reklama

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
generalnie,nie wiem jaka jest puenta postu,ale powodzenia w tej irlandii skoro sama jestes,a maly niech rosnie zdrowy.(p.s.pisze sie także)

ewelka41

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
wydaje mi sie ze, nie jestes za bardzo sympatyczna :no:i traktujesz ludzi z gory

saratonie

Mama Bartoszka 18.07.2007
Rozwiązania
0
Cieszymy się twoim szczęsciem :) POWODZENIA

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
jesli cie urazilam to przykro mi,nie mialam takiego zamiaru,domyslam sie,ze chodzi ci o to nieszczesne slowo,ktore poprawilam,nie mialam nic zlego na mysli,ja poprostu jak widze bledy to je samoczynnie poprawiam,taki odruch,moze dlatego,ze moje nauczycielka z podstawowki tak nam ortografie wpajala,i jesli ja popelnie to sie zaraz nie obrazam,ze ktos mi zwroci uwage,tylko staram sie zapamietac i tyle.a na podstawie jednego zdania nie mozesz oceniac ludzi i mowic im,ze traktuja innych z gory.ciesze sie,ze jest nowa osoba na forum,bo moze kiedys przyda mi sie twoja pomoc co do dziecka,wiec wyluzuj.pzdr i trzymajcie sie zdrowo w tej Irlandii,bo tam chlodniej niz u nas.

mamoośka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć Ewelka powodzenia i dyżo zdrówka dla maluszka

ewelka41

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
czesc masz racje ,wiesz zaragowalam zbyt impulsywnie ,moze dlatego ze moj maluszek ma ciagle chlustanie i szukalam kogos z kim mogla bym pogadac i kto
mogl by mi pomuóc bo jakos nawet ,nie moge wyslac zdjecia Igorka dziekuje z gory i przepraszam jesli kogos urazilam ewelina

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
czesc masz racje ,wiesz zaragowalam zbyt impulsywnie ,moze dlatego ze moj maluszek ma ciagle chlustanie i szukalam kogos z kim mogla bym pogadac i kto
mogl by mi pomuóc bo jakos nawet ,nie moge wyslac zdjecia Igorka dziekuje z gory i przepraszam jesli kogos urazilam ewelina
to chlustanie to takie pod cisnieniem czy ulewanie?jest na forum post o tym,"dlaczego sie ulewa"-moze cos ci sie przyda.pzdr

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
to chlustanie to takie pod cisnieniem czy ulewanie?jest na forum post o tym,"dlaczego sie ulewa"-moze cos ci sie przyda.pzdr
a ty chcesz miec zdjeci epod postem czy w podpisie?bo jesli w podpisie to musisz wejsc na Uzytkownicy i tam w swoj podpis,a jesli chcesz wklejac pod postem oprocz podpisu to daj znac to ci powiem jak ja robie.najlepiej napisz mi prywatna wiadomosc,ze chcesz

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
KatiNails Wcześniaki 15

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry