reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wędzidełko wargi górnej

anmika

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Luty 2012
Postów
808
Witam
Mój 8-letni syn ma wędzidełko wargi górnej, które "wchodzi" między jedynki, co spowodowało, że ma między nimi sporą przerwę. Czy powinnam podciąć mu to wędzidełko? Jeśli tak to kiedy, jedynki ma już stałe, czekamy za stałymi dwójkami (bo właśnie wypadły mleczaki)?
To samo zauważyłam również u drugiego synka. Ma 1,5 roku i wyszły mu jedynki i dwójki, czy podciąć mu już to wędzidełko czy czekać?
Chciałam jeszcze dodać, że żadnemu z nich w niczym to nie przeszkadza, chodzi mi tylko o te przerwy między jedynkami.
Z góry dziękuję
 
reklama
Do góry