reklama

Wezwanie do zaplaty

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez magdalena83, 24 Sierpień 2010.

1. magdalena83

magdalena83 Fanka BB :)

Witam!
    W dniu dzisiejszzm dostalam wezwanie do zaplaty od bylego pracodawcy u ktorego pracowalam od marca do lipca 2008,chodzi o wydatki sklepowe ktore byly przelewane na moje a potem ja wplacalam je do kasy sklepowej.Chodzi o to ze pracodawca twierdzi ze nie wplacilam tych pieniedzy do kasy.Jak zdawalam sklep to wszystko sie zgadzalo a pieniadze wlozzlam do kasy.Co mam teraz zrobic

2. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Zupełnie nie rozumiem tego, co Pani tu napisała,stąd nie potrafię pomóc.

3. reklama
  4. magdalena83

Sprawa polega na tym iz jako kierownik sklepu musialam robi zakupy na art.biurowe i srodki czystosci,pieniadze na te wydatki bralam z kasy sklepowej.Po wyslaniu tych faktur do firmy,ksiegowa robila przelew na ta kwote i przelewala na moje konto,ja te pieniadze wkladalam do kasy sklepowej.Pracodawca twierdzi ze nie wlozylam tych pieniedzy do kasy.Sa to wydatki za 2007 rok a w tym czasie pracowalam na innym sklepie w innym miescie.Jak odchodzilam z pracy to wszystko sie zgadzalo a teraz po prawie 2 latach cos jest nie tak.
    z

5. E. Słotwińska-Rosłanowska

Takie przekazywanie środków jest absolutnie niedopuszczalne. Trudno będzie pracodawcy wyegzekwować te pieniądze. trudno bowiem uznać, że możliwe jest by brak jakiejkolwiek sumy zauważyć po kilku latach. Chyba, że pracodawca już wcześniej zgłaszał Pani niedobór pieniędzy.

6. magdalena83

Nie własnie nie zgłaszał nigdy.Co mam zrobic odpisac na to pismo?jesli tak co mam w nim napisac?

7. magdalena83

Witam!
    Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

8. E. Słotwińska-Rosłanowska

Nie ma Pani innego wyjścia jak opisać Pani wersję wydarzeń.

Poleć forum