reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wezwanie do zaplaty

magdalena83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2008
Postów
156
Witam!
W dniu dzisiejszzm dostalam wezwanie do zaplaty od bylego pracodawcy u ktorego pracowalam od marca do lipca 2008,chodzi o wydatki sklepowe ktore byly przelewane na moje a potem ja wplacalam je do kasy sklepowej.Chodzi o to ze pracodawca twierdzi ze nie wplacilam tych pieniedzy do kasy.Jak zdawalam sklep to wszystko sie zgadzalo a pieniadze wlozzlam do kasy.Co mam teraz zrobic
 
reklama
Sprawa polega na tym iz jako kierownik sklepu musialam robi zakupy na art.biurowe i srodki czystosci,pieniadze na te wydatki bralam z kasy sklepowej.Po wyslaniu tych faktur do firmy,ksiegowa robila przelew na ta kwote i przelewala na moje konto,ja te pieniadze wkladalam do kasy sklepowej.Pracodawca twierdzi ze nie wlozylam tych pieniedzy do kasy.Sa to wydatki za 2007 rok a w tym czasie pracowalam na innym sklepie w innym miescie.Jak odchodzilam z pracy to wszystko sie zgadzalo a teraz po prawie 2 latach cos jest nie tak.
z
 
Takie przekazywanie środków jest absolutnie niedopuszczalne. Trudno będzie pracodawcy wyegzekwować te pieniądze. trudno bowiem uznać, że możliwe jest by brak jakiejkolwiek sumy zauważyć po kilku latach. Chyba, że pracodawca już wcześniej zgłaszał Pani niedobór pieniędzy.
 
reklama
Do góry