reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiary testu

Dołączył(a)
2 Październik 2021
Postów
13
Pytam z konta koleżanki 🙂
Hej, czy test zrobiony 5 tygodni od stosunku można uznać za wiarygodny ?
Cykle ostatnio zaczęły wariować i wypadają na 28-34dn.
Stosunek co prawda nie był pełny ( przerywany ).
Stosuję testy owulacyjne, i na drugi dzień po tym nieszczęsnym stosunku test owu wyszedł pozytywnie.
Kolejny stosunek odbył się z 1-1.5 temu ( przerywany).
Okres powinnam dostać za tydzień.
Na chwilę obecną, od dłuższego czasu boli mnie podbrzusze, czasami zaboli prawy lub lewy jajnik. Czuje poprostu cały czas że coś tam jest nie tak. Dlatego też zrobiłam ten test, który jednak nie dał mi jasnej odpowiedzi, może któraś z Pań miała taką sytuację i okazało się że test zrobimy po tym czasie jest wiarygodny.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ♥️
 
reklama
Pytam z konta koleżanki 🙂
Hej, czy test zrobiony 5 tygodni od stosunku można uznać za wiarygodny ?
Cykle ostatnio zaczęły wariować i wypadają na 28-34dn.
Stosunek co prawda nie był pełny ( przerywany ).
Stosuję testy owulacyjne, i na drugi dzień po tym nieszczęsnym stosunku test owu wyszedł pozytywnie.
Kolejny stosunek odbył się z 1-1.5 temu ( przerywany).
Okres powinnam dostać za tydzień.
Na chwilę obecną, od dłuższego czasu boli mnie podbrzusze, czasami zaboli prawy lub lewy jajnik. Czuje poprostu cały czas że coś tam jest nie tak. Dlatego też zrobiłam ten test, który jednak nie dał mi jasnej odpowiedzi, może któraś z Pań miała taką sytuację i okazało się że test zrobimy po tym czasie jest wiarygodny.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ♥️
Jejku , miałoby być wiarygodność testu 🙈
 
Do góry