reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Hej dziewczyny!tak jak obiecalam,melduje sie i oswiadczam,ze dzis nadszedl ten dzien!!!jestem wlasnie z mezem w szpitalu od 4 godzin.okolo 13 odeszly mi po malu wody(a zaczelo sie tak,ze z rana mialam rozowe uplawy,dokladnie jak w dni plodne,tylko lekko rozowawe,potem stawaly sie coraz zadsze,az po malu zaczelo mi byc cieplo w gaciach i coraz bardziej mokro,w miedzyczasie lekkie skurcze,ale takie jak na sredniobolesna miesiaczke.Gdyby nie wody,to bym nawet nie pomyslala ze to juz sie porod zaczal :) skurcze do tej pory male i nieregularne,jesli sie nie wzmocnia to o 23 na porodowke i tam podadza mi antybiotyk na szybka akcje.Trzymajcie prosze kciuki!!!pozdrawiam wszystkie ciocie i odezwe sie jak bedzie po!!!buziaki!p.s.po dzisiejszym usg Carmelek ma 3400 i ok 53 cm.caluje!
 
reklama
O rany, Martusiu, aż mnie ciarki przeszły, nie znasz dnia ani godziny. Życzę Ci takiego porodu jaki miałam ja, byś go przyjemnie wspominała. Trzymam kciuki i myślami jestem przy Waszej Trójce. No i jednak już w tym roku będziesz obchodziła z nami Dzień Matki. Dziękuję, że napisałaś. Trzymaj się dzielnie Kochana :*
 
Agagu, witajcie z Kacperkiem. Cieszę się, że już jesteś w domku i dochodź do siebie jak najszybciej. Wiesz że są nakładki na wklęsłe sutki, może spróbuj ich użyć, to Ci by zaoszczędziło czasu na ściąganie pokarmu. No i jak masz za mało pokarmu (tak na wszelki wypadek piszę) to po odciągnięciu pokarmu jeszcze z 15 minut na pusto pobudzaj laktatorem, ja do tego "wykorzystywałam" Piotrusia.
Natkusiu, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze, coś ostatnio rzadko bywasz. Chciałam Ci napisać smsa o Marcie, ale już 23 w PL, więc skasowałam go.
Aneczko, mam nadzieję, że Emilka szaleje, ona jako jedyna dziewczynka jest najspokojniejsza, jak to przystało na płeć piękną ;)

Dziewczynki, nie wiem czy miałyście okazję obejrzeć program w tv (siostra mi mówiła, że był wczoraj na jakimś programie) na temat śmierci łóżeczkowej, no i położna mówiła tak jak u nas na szkole rodzenia, żeby nie zakładać ochraniaczy, nie używać poduszeczek i kołderek, nie wkładać miśków do łóżeczka. Ja wiem, że to ładnie wygląda i sama kupiłam 2 zestawy ochraniaczy (w tym jeden z Kubusiem Puchatkiem), bo bałam się potłuczeń i na pewno za kilka miesięcy z nich skorzystam, ale na początku dziecko sobie krzywdy nie zrobi, za to ochraniacz może narobić dużo więcej szkody niż jakiś siniak. Tu jest tekst jednej z dziewczyn na BB: https://www.babyboom.pl/forum/spanie-f315/uwaga-na-ochraniacze-do-lozeczek-42676/ pomyślcie 2x zanim założycie ochraniacze...

U nas wszystko dobrze, pogoda nawet się zrobiła, aż 19 stopni ponoć dziś było, ale wiatr taki, że mimo błękitnego nieba miałam na sobie kurtkę przeciw wszystkiemu i do tego kaptur na głowie. Nie chwaliłam się, ale kilka dni temu dopadło mnie zapalenie ucha, najpierw bolało mnie pół głowy, sama skóra, ani uczesać się nie mogłam ani buzi dotknąć, więc wiedziałam, że jakieś zapalenie będzie, ale nie wiedziałam, czy dziąsła, zęba czy ucha, no i padło na ucho :/ ale już jest dużo lepiej. Sam amol stosowałam, bo nic innego nie miałam, a nie chciałam płacić 55e za wizytę u lekarza. Już jest lepiej. Piotruś ma już 12 tygodni, urósł 12cm, ma już 64cm i waży 5700 także trochę mniej przytył od ostatniego ważenia, tylko 500g w 3 tygodnie ale minimum to 300g na miesiąc więc nie jest tragicznie.
 
Mam podany antybiotyk na skurcze,ale powiedzieli mi,ze w nocy nie urodze i ze lepiej jak maz do domu pojedzie sie przespac,smutno mi bylo jak pojechal,poplakalam sie jak bobr :( ale teraz mi juz lepiej,wiem,ze do domu dojechal i za pare godz.znow bedzie dodawal mi otuchy.Skurcze mi sie zaczynaja,ale jeszcze niezbyt mocne,tak jak na ostra miesiaczke i trwaja jakies pol minuty,ale nieregularne jeszcze.Dzieki Wam dziewczyny za slowa otuchy,jak juz bede w domku to Was doczytam i kazdej z osobna poodpisuje:-) buziaczki( wlasnie mam skurcz...
 
Kochana Karwiczki, jak już zaczną sie regularne, dzwon po Gusseppe, lepiej niech nie dospi a Cię wesprze niż ma sie spóźnic. Twój spokoj najważniejszy a nikt Ci go bardziej nie zapewni. Ile masz rozwarcia? U mojej kolezanki z 1 i 2 dzieckiem wywolywali i długo długo nic a pozniej w godz z 3cm robiło sie 9 i nie zdążyła na ZZO.
 
Dalej w dwupaku...skurcze zniknely,zaraz po sniadaniu mam isc na wywolanie,bo ten antybiotyk nic nie zdzialal,zero rozwarcia.zaraz maz przyjdzie,jestem troche zdolowana dziewczyny,caluje
 
Martuniu jakie zdołowanie?? Za niedługo będziesz miała synka w ramionach!! :-) Trzymam mocnoo &&&&&&&&&&&&&&&& żeby dzisiaj przez wywołanie Carmelek był na świecie! :-):tak: dużo sił, szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu.. I głowa do góry kochana! :*:*

Cześć Galway :* u mnie wszystko ok, wraj przed zaśnięciem przeczytałam wiadomość od Marty także jestem na bieżąco ;-) Jestem codziennie na bb ale jakoś ten nasz wątek zastygł troszkę.. Z Agą i Anią mam kontakt ciągle przez smsy dlatego tu na forum im nie odpisuję :-)
Byłam we wtorek u lekarza i szyjka bez zmian, rozwarcie na opuszek palca ale to ponoć normalne na tym etapie :-) no i Michaś mój waży 1800g także będzie malutkim dzieciątkiem ale też musimy to kontrolować czy stale nabiera masy, ogólnie jest dobrze :-) buziaki dla Was :*
Co do ochraniaczy to poczytam sobie i faktycznie.. może dla takiego małego maluszka to za wcześnie.. :tak: lepiej nie ryzykować..
 
reklama
Do góry