reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Witam:-) Z mężem staramy się o dziecko już 2,5 roku i z miesiąca na miesiąc czekamy na fasolkę która zaszczyci nas swoją obecnością lecz niestety nic z tego nie wychodzi:no:. W tym miesiącu mam tak że okres mi się spóźnia 5 dni,chociaż nigdy mi się tak nie zdarzyło ale gdy zrobiłam test ciążowy wyszedł niestety negatywnie.Nie mam pojęcia co o tym wszystkim sądzić,do tej pory test powinien już wyjść lecz tyle co się naczytałam że testy w znacznym stopniu fałszują i wogóle badania krwi nawet wychodzą błędnie. Bardzo się obawiam ponieważ pracę mam niestety taką że muszę przenosić ciężkie rzeczy i aby mi troszkę odpuścili muszę im oświadczyć że jestem w takim stanie że nie mogę dźwigać i po prostu nie chce wyjść na idiotkę:szok:... Pomocy! Co ja mam zrobić...
 
Songowka, mi badanie krwi wyszło neg w dniu spodziewanej @, tydz później test domowy to samo a teraz te 2 neg testy śpi w lozeczku obok. Jak jest 5 dni po @ to zrobilabym bete z krwi. Trzymam kciuki
 
Dziękuje bardzo za odpowiedź,naprawdę bardzo mnie twoje słowa podniosły na duchu:-D ponieważ moja nadzieja wzrasta:tak:
A tak się jeszcze zastanawiam czy nie pójść od razu do ginekologa zamiast robić test krwi,tylko nie wiem którego dnia spóźnionej miesiączki iść najwcześniej aby mógł rozpoznać zagnieżdżony zarodek bo jak pójdę za wcześnie to może mnie odesłać z kwitkiem stwierdzając że w takim stadium nie jest w stanie cokolwiek powiedzieć na ten temat...:baffled:
 
no tu Ci nie podpowiem, ja zrobiłabym badanie krwi, jeśli jesteś w ciąży to na pewno już podskoczy poziom bety, zwłaszcza że już sporo po terminie. A lekarz na tym etapie niewiele zobaczy bo to maleńka kropeczka by była. Badanie nie jest bardzo drogie, chyba niecałe 30zł a nie będziesz się stresowała. Daj koniecznie znać czy się udało :) alej trzymam kciuki
 
songowka, lepiej zrób sobie ten test, bo znając życie, to i tak lekarz wyślę Ciebie na takie badanie. I powodzenia życzę, oby fasolka była :)

galwaygirl, a co tam u Ciebie i maluszka? Już dawno nie pisałyśmy. Moja w czwartek skończy 6 miesięcy. Mały cwaniak próbuje już sama siadać i raczkować. Z jedzeniem też nie mam problemów, bo co dam to z chęcią wcina :)

Pozdrawiam :)
 
Hallo
Witam w moim przypadku test z krwi zawiódł i to dwukrotnie najpierw wykrył ciąże której nie było po dwóch tygodniach miałam zalecone powtórzenie bety która nie wykryła ciąży choć ta już była dopiero test domowy dał ostateczny wynik teraz mój Syn sobie smacznie śpi w swoim łóżeczku i ma skończone 9 miesięcy :D:D:D
 
Czy słyszała któraś z Was o przypadku, że test wyszedł pozytywny, a ciąży jednak nie było? Wiem, że często zdarzają się odwrotne przypadki, ale o pomyłce o której mówię nie słyszałam. Strasznie się boję, że się rozczaruję, bo wyszedł mi dziś pozytywny test, ale boję się, że to tylko jakiś błąd...
 
Witam,
mam pewien problem, mianowicie:
Ostatnią miesiaczkę miałam 13 marca, od tamtego dnia zażywałam tabletki antykoncepcyjne, ale w strakcie cyklu plamiłam kilka razy, szczególnie po stosunkach. Ostatnią tabletkę zażyłam 2 kwietnia i od tej pory czekam...
Od ponad tygodnia mam bóle podbrzusza, bardzo dużo białego śluzu, czasem ból piersi.
Test zrobiłam 20 kwietnia w sobotę rano, mam wrażenie że była tak bardzo delikatna druga kreska, ale możliwe że to tylko moja wyobraźnia. Dzisiaj powtórzyłam test ale wykazałam ewidentnie jedną kreskę. Tamte objawy nie zniknęły.

Czy mimo testów negatywnych jest możliwość że jestem w ciąży?
Trochę się martwię i nie wiem co myśleć, proszę pomóżcie :-(
 
reklama
Do góry