reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Witam,
mam pytanie do osób doświadczonych w testowaniu. Jak to jest z tą drugą kreską? W przypadku braku ciąży nie widać jej w ogóle? Często dziewczyny piszą, iż wszyła im druga blada kreska, ale czy ta kreska powinna być lekko zabarwiona na różowo? Pytam bo robiłam test w którym pojawiła mi się jasna kreska ale niezabarwiona, po prostu widać ją pod światło i jest innej barwy niż pozostałe pole testu.
 
reklama
U mnie na teście druga kreska wyszła lekko zabarwiona na różowo, test okazał sie pozytywny, nie wiem, co oznacza, jesli jest niezabarwiona, ale widoczna. Nigdy tak nie miałam.

Dziewczyny, proszę o wypełnienie króciutkiej anonimowej ankiety na temat antykoncepcji, zajmie zaledwie kilka minut, będę bardzo wdzięczna za pomoc:tak:
ankieta
 
MamaAntosia, jeżeli ta druga kreseczka jest słabo widoczna, to raczej ciąża jest. Ja tak miałam przy obu ciążach. Ale jak chcesz mieć lepszą pewność, to idź na badanie krwi. Po tym badaniu będziesz mieć 100%, czy jesteś w ciąży czy nie.

arkoania, żeby była ciąża, to muszą być dwie kreseczki na teście. Nie ważne jest czy ta kreseczka jest mocna, czy słaba.
A poza tym na opakowaniu testu masz wszystko napisane.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj zrobiłam test i wyszedl negatywnie, stosuje antykoncepcje. Okres mam regularnie. Ale zauważyłam że moj brzuszek jakby urosl troche tak jakby w ciazy, i wyczuwam lekkie ruchy(albo juz dostaje obsesji) a także że cos mi tam "przeszkadza" uciska. Czy test mógłby sie mylić jeśli byłaby to az tak zaawansowana ciąża??? Zrobilam badania krwii ale wyniki beda dopiero w poniedziałek i nie mogę usiedzieć na miejscu :(
 
Teoretycznie nie powinnam wogóle rozważać ciąży. Ale z tego co wiem okres o niczym nie świadczy. A może to juz 16 tydzien? tylko ja wczesniej nie mialam objawow?
 
To zrób ten test krwi to wtedy się dowiesz. Ale moim zdaniem, to raczej nie jest ciąża. Jakbyś miała być już w 3 miesiącu, to test ciążowy powinien Tobie wyjść.
 
Witam!
Jestem nowa, ale chciałam się podzielić moimi doświadczeniami. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia, przy pierwszej córce test wyszedł od razu pozytywny, a teraz w 37dc zrobiłam dwa testy jednej firmy i druga kreska pojawiła się dopiero po kilku minutam blado różowa, następnego dnia inny test pokazuje wynik negatywny. Mam wątpliwości chociaż objawy wskazują raczej na tak: bolące piersi, bóle podbrzusza, mdłości. Poczekam jeszcze parę dni i znowu zrobię.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry