reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widoczny pęcherzyk na USG przed @

Ja też miałam miesiączke 16.06. Nie wiem czy nam się w tym cyklu udało, staraliśmy się. Ale na 13.07 czyli w sumie wypada termin spodziewanej @ jestem umówiona do ginekologa. Zobaczymy czy gdyby się udało to coś zobaczy tak wcześnie.

Ja na pierwsze USG poszłam w 6 tc i coś tam na USG było widać, ale niewiele, więc jeśli Ty pójdziesz w teoretycznie 4tc, to raczej się nie nastawiaj, że lekarz potwierdzi ciążę :(
 
reklama
Dzisiaj od rana zaczęło się brunatne krwawienie, jak na początek okresu. Raczej odpuszczam betę, miałam zrobić po pracy. Chyba @ przyszła wcześniej i faktycznie coś musiało mi się dziwnie zaburzyć...
 
Witaj Kochana, przede wszystkim zmień ginekologa, jeżeli nie odpowiada na pytania w ogóle albo nie rozumiesz jego odpowiedzi. Jeżeli miesiączka się nie rozkręcić to polecam Ci zrobić test Pink jednak, tego co piszesz to najszybciej 16 lipca żeby był wiarygodny. Ja byłam kiedyś u lekarza, który powiedział mi to samo, po czym u innego gina okazało się że ten idi...ta pomylił pęcherzyk z endometrium.
 
I jeżeli jednak ciąża, bo skoro plamienie obserwujesz od 8 lipca to wszystko się zgadza to implantacja zarodka i może być widoczne żony już teraz pęcherzyk ciążowy, a bijące serduszko potwierdzające na 100% dopiero po 6-8tygodniach od owulacji i zapłodnienia będzie widoczne więc jeszcze trzeba cierpliwie czekać choć sama wiem jak tej cierpliwości brakuje 😊
 
I jeżeli jednak ciąża, bo skoro plamienie obserwujesz od 8 lipca to wszystko się zgadza to implantacja zarodka i może być widoczne żony już teraz pęcherzyk ciążowy, a bijące serduszko potwierdzające na 100% dopiero po 6-8tygodniach od owulacji i zapłodnienia będzie widoczne więc jeszcze trzeba cierpliwie czekać choć sama wiem jak tej cierpliwości brakuje 😊

Dziękuję za odpowiedź, pozostaje mi się obserwować 😊 Będę dawać znać na bieżąco ❤
 
I jeżeli jednak ciąża, bo skoro plamienie obserwujesz od 8 lipca to wszystko się zgadza to implantacja zarodka i może być widoczne żony już teraz pęcherzyk ciążowy, a bijące serduszko potwierdzające na 100% dopiero po 6-8tygodniach od owulacji i zapłodnienia będzie widoczne więc jeszcze trzeba cierpliwie czekać choć sama wiem jak tej cierpliwości brakuje 😊
Mała korekta: serce bije 21 dni od zapłodnienia. Fakt lepiej dodać kilka dni aby biło mocniej.
Wiec nie 6-8 tyg, a min 4
 
reklama
Mała korekta: serce bije 21 dni od zapłodnienia. Fakt lepiej dodać kilka dni aby biło mocniej.
Wiec nie 6-8 tyg, a min 4
Ważne kiedy widać bicie serduszka na usg, jak byłam w 5 tygodniu to była jeszcze widoczna tylko plamka a dopiero w 7 tygodniu ujrzelismy pięknie bijące serduszko na usg i teraz będąc madrzejsza zaoszczędzę prawie 200zł, bo jak teraz byłam u gina 03.07 i mam pewność że wszystko jest dobrze i nagle mam od 3 dni oznaki potencjalnego zapłodnienia i wyjdzie mi test pozytywny to już wytrzymam. 😂😉😊
 
Do góry