reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widoczny pęcherzyk na USG przed @

To trzymam za Ciebie kciuki 😊
Poczekam do terminu miesiączki, bo może akurat przyjdzie, ale skoro nie powiedział, że to ciążowy, to się nie będę niepotrzebnie nakręcać. Zwłaszcza to stwierdzenie "to z zeszłego cyklu" mnie zastanawia...
Zrobiłam test ciążowy wyszła blada kreseczka , oraz dzisiaj beta ale bardzo niska ... niby odpowiada 3 tygodniowi ciąży , jednakże nie chce się jeszcze na nic nastawiać ...
zrób Kochana betę ❤️
 
reklama
To nie ciążowy, za wcześnie żeby coś zobaczył na USG. To niepekniety pęcherzyk jajnikowy, na dodatek z poprzedniego cyklu. No ale masz jeszcze drugi jajnik, może tam pękł pęcherzyk w obecnym cyklu.
 
Ja też miałam miesiączke 16.06. Nie wiem czy nam się w tym cyklu udało, staraliśmy się. Ale na 13.07 czyli w sumie wypada termin spodziewanej @ jestem umówiona do ginekologa. Zobaczymy czy gdyby się udało to coś zobaczy tak wcześnie.
 
To nie ciążowy, za wcześnie żeby coś zobaczył na USG. To niepekniety pęcherzyk jajnikowy, na dodatek z poprzedniego cyklu. No ale masz jeszcze drugi jajnik, może tam pękł pęcherzyk w obecnym cyklu.

Dziękuję za wypowiedź, zastanawiałam się właśnie, czy coś takiego jest możliwe, że względu na to, że lekarz nie odpowiedział na moje drążenie tematu...
 
reklama
Do góry