reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wiecznie niezadowolony

... przy okazji dowiedzialam sie ze moj malz mysli ze jestem w 6 miesiacu ciazy a ja juz w polowie 7...
...wrrrr

Co się dziwić: faceci z reguły mają kiepską pamięć: nie pamiętają o urodzinach, rocznicach, mój mąż kilka razy się mnie pytał który jestem rocznik, a jak byłam w ciąży to tez nie wiedział, w którym miesiącu- "pracowałaś do 5miesiąca" a pracowałam do końca 7mego:szok: Także mnie juz nic nie zdziwi...
Chyba trzeba się do tego przyzwyczaić, bo ja nie umiem przestawić mu tych durnych trybików w baniaku!
 
reklama
Do góry