reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Wielki Powrót :))))

AgaOO

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witam wszystkie mamy i dzieciaki

straaaaaasznie długo mnie tu nie było :zawstydzona/y:
wstyd się przyznać ale dopiero założyłam stałe łącze :eek:

dużo się tu zmieniło

mam nadzieję, że mnie wpuścicie do swojego grona :tak:

wszytskiego na pewno nie nadrobię ale postaram się jak najszybciej wdrożyć

skrót info : młody =Olek ma 92 cm i 13,5 kg jest wielki i szybki , broi tak że nikt za nim nie wyrabia ma 12 zębów, ja pracuję obecnie w aptece ale od23 zaczynam jako przedstawiciel medyczny, mój mąż na wyjeździe szkoleniowym w Brazylii :baffled: co mi się nie podoba:wściekła/y:

mamy nianię bez której Olek żyć nie może

obecnie okupujemy Ochotę-Szczęsliwice nadal na wynajmowanym niestety

buziaki dla wszystkich i pozdrowienia

reklama
A

azik

Gość
w to że nadrobisz - to wirzę bez żadnych wątpliwości :)

Witam znowu :)

sylwia532

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
aga HURA!!!!witaj z powrotem :-)mam nadzieje ze na fotkowym wkleisz olka-jestem ciekawa jak wyglada-a no chlopisko ze hej-polowa mojego;-)

pytia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Agao - ale fajnie, że wróciłaś wreszcie do nas. 92 cm, hmmm, kawał chłopa :) Ja tez z niecierpliwością czekam na foteczki. Buziaki dla was.

maga_86

mama jagódki ciągutki
Rozwiązania
0
witaj gorąco:-) wkońcu jagódka znalazła kompana gabarytowego, przynajmniej jeśli chodzi o wagę:happy2:

AgaOO

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
chętnie ale bardzo proszę o przypomnienie jak to się tu wkleja bo niestety zapomniałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::dull:

Mokkate

Mama Marcowa '06
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Agao- witam ponownie!!!!:-)
Już doczytałam:-)...
Mam nadzieję, że teraz będziesz pisać....

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry