reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wieści z porodówek i gratulacje

GRATULACJE!!! [emoji322] Super że juz pp wszystkim i wszystko w porzadku

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Moniczka GRATULACJE :):) cudownie że z Twoim maluszkiem wszystko dobrze i jest zdrowy! Ale Ci zazdroszczę! Odpoczywaj, dużo zdrówka dla was :*
 
Moniczka G R A T U L A C J E !!!
Wszystkie Ci zazdrościmy że już "po" i masz synka już przy sobie ♥
 
Moniczka gratulacje. [emoji1] jakie maleństwo, mój synek był raptem 60g cięższy i 48cm. była taki malutki że spodenki trzeba było na zakładkę plastrem zakładać:) bo mu spadały. dużo radości zycze

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moniczka gratuluje, daj znać jak sie czujesz po cesarce i czy męża wpuścili do szpitala :-).
Ale Ci zazdroszczę [emoji6]
 
reklama
Moniczko właśnie po cięciu często boli bardzo glowa. Mnie tak tydzien jak nie dluzej bolala. Dobrze ze męża wypuścili. Trzymajcie się ciepło. Fajnie ze juz razem i wszystko w porządku :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry