reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaj Nocniczku żegnaj Pieluszko

U nas tez cos czuje ze zanim Noemi zacznie kumac o co kaman to jeszcze troche potrwa...Zawsze przed kapiela sadzam ja na nocnik bo wiem ze jak tylko wejdzie do wanny to bedzie sikala...Ale mimo ze siedzi 5 min.nalewam tez jej cieplej wody,polewam nawet ja ta woda:-D a i tak wysiura sie do wanny...:baffled:Cieszy mnie wogole juz fakt ze zasiada na ten nocmnik a nie wklada tam tylko nogi jak kiedys...Ale cholera chociaz troche by mogla sie postarac...Nawet stekac sie nauczyla...ale to na tyle...:sorry2:
 
reklama
A jestem na 100% pewna że Kuba będzie ostatnim dzieckiem na BB które nauczy się korzystać z nocnika. jego brat nie pohańbił się ani jedną kupką zrobioną do tego urządzenia, nie mowiąc już nawet o siku

Sumka ja bym nie byla tego taka pewna bo my nocnika w domu nie mamy i Julka jeszcze nawet nie probowalismy z tym urzadzeniem zapoznawac. Jakos tak nie chce mi sie juz teraz z nim w to bawic - wole poczekac jeszcze kilka miesiecy kiedy bedzie bardziej swiadomy, bo juz widze, ze np. po kupie przychodzi i pokazuje na pampersa wiec chyba mu zaczyna pomalu przeszkadzac:-)

Baska dobry watek! My pewnie bedziemy jako ostatni zaczynac nauke odpieluszkowania wiec poczytamy sobie o sposobach i trickach i zapewne wiele skorzystamy z tu zawartych doswiadczen:-)
 
u nas przed kąpielą tak jak u Noemi - choćby nie wiem ile siedział to nasika do wanny (nawet jak mu nogi do miski z wodą wstawie to nie działa bo wtedy sie w tej misce myje ;))
 
Marcinek już potrafi wołać na nocnik, ale nie robi tego zawsze. Przeważnie kupkę zawoła i nieraz siusiu. Po prostu biegnie do łazienki ( albo staje pod drzwiami jak są zamknięte) i mówi "ee". Wiele razy tłumaczyłam mu, że ma zawołać, jak chce kupę, no i pokazywałam mu, że jest coś w nocniczku - może to pomogło???
 
My mamy pierwszy dzień nauki za sobą. Z toalety korzysta systematycznie misio a Kubas chodzi w tetrowych pieluchach żeby zakumać o co w tym wszsytkim chodzi. Nocnik sobie opuszczamy i zaczynamy z grubej rury na sedesie :-D na kaczce
 
reklama
Do góry