reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witajcie

pati29092021

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2022
Postów
27
Witam was wszystkich:) i mam wielkie pytanie do was
Staram się z mężem o dziecko ;)
I no czekam na @ żeby zrobić test ale wczoraj tak mnie skusiło zrobić test (ponieważ mam jakieś tam małe objawy )
I na teście pojawiła się blada kreseczka ciążowa
Pytanie jest takie ..
Do okresu mam jakieś 9/10 dni jeszcze więc rozumiem że kreska jest blada

Ale by nie cieszyć się za bardzo pytań was czy to może być ciąża ? Czy jednak nic :/

Pozdrawiam!!!
 
reklama
Niemożliwe aby to była ciąża przynajmniej z tego cyklu na pewno. Dopiero co była owulacja a zagnieżdżenie nie trwa 4dni...
 
Blada kreska po terminie spodziewanej miesiączki niektórym dziewczynom wychodzi dopiero a nie po owulacji. Zrób betę jeśli nie wierzysz ale to jiemozliwe
 
Zrób kolejny test. A po jakim czasie odczytałas ten pierwszy? Bo jeśli dłużej niż napisane na opakowaniu to wiesz.. mógł się pojawić cien cienia z utlenienia. Tak jak dziewczyny wyżej piszą, nie jest to możliwe, jeśli jeszcze tak dużo czasu do okresu.
 
Zrób kolejny test. A po jakim czasie odczytałas ten pierwszy? Bo jeśli dłużej niż napisane na opakowaniu to wiesz.. mógł się pojawić cien cienia z utlenienia. Tak jak dziewczyny wyżej piszą, nie jest to możliwe, jeśli jeszcze tak dużo czasu do okresu.
Test odczytałam jak na opakowaniu pisali po 3 minutach i była kreska blada bo blada ale ja widać :/
 
Czyli w tym miesiącu nie ma szans na ciążę ? Czy jak to rozumieć
Jest, ale ten test nie jest pozytywny. Za szybko. Dopiero jesteś po owulacji. Test najwcześniej po owulacji wychodzi 10/11 dni.. tam się jeszcze nie miało prawa nic zadziac po kilku dniach żeby ta kreska była ciążowa.. chyba ze to ciąża z poprzedniego miesiąca, ale test byłby już jednoznaczny. Ewentualnie owulacja zrobiła psikusa i była wcześniej i ten test jest pozytywny, ale jeśli była w terminie to test nie jest pozytywny.
 
reklama
Jest, ale ten test nie jest pozytywny. Za szybko. Dopiero jesteś po owulacji. Test najwcześniej po owulacji wychodzi 10/11 dni.. tam się jeszcze nie miało prawa nic zadziac po kilku dniach żeby ta kreska była ciążowa.. chyba ze to ciąża z poprzedniego miesiąca, ale test byłby już jednoznaczny. Ewentualnie owulacja zrobiła psikusa i była wcześniej i ten test jest pozytywny, ale jeśli była w terminie to test nie jest pozytywny.
Okay to czekam .. i powtórzę test w dniu spodziewanej@

Dziękuję za odpowiedzi☺️
 
Do góry