reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witajcie

D

Dominika

Gość
Cześć dziewczyny!!!
Może wy podniesiecie mnie na duchu.
Miałam iść dzisiaj do lekarza, wzięłam więc urlop i........
I nic, co to się dzieje, tyle kobiet że trzreba przyjść 5 godzin wcześniej żeby się dostać. Postanowiłam że pójdę do prywatnej kliniki i.... znowu nic, dopiero przyszły piątek.
i jak tu żyć w tym kraju i rodzić dzieci.
test robiłam 2 tyg temu, bardzo dużo śpię i chodzę taka przymulona.Przydałoby się coś na poprawę humoru.
Żeby tylko dzidzia była zdrowa. Dlatego biorę się w garść i już nie narzekam. Dobrze że będziemy rodzić jak będzie lato i słoneczko będzie świeciłobardzo sięwszystkim przejmuję. To mój pierwszy raz.
Zażywacie kwas foliowy??
Pozdrawiam :wink:
 
reklama
czesc
kwas foliowy biore,ale od 4 dni
niestety tak jest z tymi lekarzami,wiem cos o tym .ale nie przejmuj sie bo nerwy szkodza dzidzi :D
usmiechnij sie
nastepnym razem jak chcesz pisac do lipcowek to musisz w temacie wpisac lipiec 2005
pozdrawiam gosia22
 
Czesc
:) ze slozba zdrowia tak czasem bywa, cierpliwosc czasem sie konczy :)
kwas foliowy trzeba lykac, ja lykam go razem z witaminami z tego co wiem to bardzo wazne bo zapobiega rozszczepieniu kregoslupa i pomaga w rozwoju mozgu malenstwa. Lykaj wiec kwas foliowy i bedzie dobrze. A co do pory porodu to masz racje lato (a wlasciwie poczatek) to chyba najfajniejsza pora upaly nas omina, wiec nogi tak puchnac nie beda a dzidzi bedzie cieplutko ja pierwszego synka urodzilam w styczniu a poniewaz mieszkam blisko granicy kanadyjskiej mroz byl taki ze okna zamarzly a z dachu wisialy metrowe sople, na spacer wyszlam dopiero w lutym :(
dlatego tak sieciesze ze teraz to lipiec haha
buzka
 
Lykajcie Mamusie kwas foliowy, lykajcie...
Ja go lykam w takim preparacie witaminowym feminatal, mam tam wszystko co potrzeba mnie i dzidzi oraz wieksza dawke kwasu niz w normalnych tabletkach...
Ale przyznaje sie, ze nie zazywam tego od poczatku ciazy :oops:
Dlatego, ze nie od razu wiedzialam, ze w niej jestem :)

Pozdrawiam i brzusie do gory!!!
 
Do góry