reklama

witajcie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez Dominika, 19 Listopad 2004.

1. Dominika

Dominika Gość

Cześć dziewczyny!!!
    Może wy podniesiecie mnie na duchu.
    Miałam iść dzisiaj do lekarza, wzięłam więc urlop i........
    I nic, co to się dzieje, tyle kobiet że trzreba przyjść 5 godzin wcześniej żeby się dostać. Postanowiłam że pójdę do prywatnej kliniki i.... znowu nic, dopiero przyszły piątek.
    i jak tu żyć w tym kraju i rodzić dzieci.
    test robiłam 2 tyg temu, bardzo dużo śpię i chodzę taka przymulona.Przydałoby się coś na poprawę humoru.
    Żeby tylko dzidzia była zdrowa. Dlatego biorę się w garść i już nie narzekam. Dobrze że będziemy rodzić jak będzie lato i słoneczko będzie świeciłobardzo sięwszystkim przejmuję. To mój pierwszy raz.
    Zażywacie kwas foliowy??
    Pozdrawiam :wink:

2. gosiaczek

gosiaczek Gość

czesc
    kwas foliowy biore,ale od 4 dni
    niestety tak jest z tymi lekarzami,wiem cos o tym .ale nie przejmuj sie bo nerwy szkodza dzidzi :D
    usmiechnij sie
    nastepnym razem jak chcesz pisac do lipcowek to musisz w temacie wpisac lipiec 2005
    pozdrawiam gosia22

3. reklama
  4. mania

mania Fanka BB :)

Czesc
    :) ze slozba zdrowia tak czasem bywa, cierpliwosc czasem sie konczy :)
    kwas foliowy trzeba lykac, ja lykam go razem z witaminami z tego co wiem to bardzo wazne bo zapobiega rozszczepieniu kregoslupa i pomaga w rozwoju mozgu malenstwa. Lykaj wiec kwas foliowy i bedzie dobrze. A co do pory porodu to masz racje lato (a wlasciwie poczatek) to chyba najfajniejsza pora upaly nas omina, wiec nogi tak puchnac nie beda a dzidzi bedzie cieplutko ja pierwszego synka urodzilam w styczniu a poniewaz mieszkam blisko granicy kanadyjskiej mroz byl taki ze okna zamarzly a z dachu wisialy metrowe sople, na spacer wyszlam dopiero w lutym :(
    dlatego tak sieciesze ze teraz to lipiec haha
    buzka

5. jusia222

jusia222 Początkująca w BB

Lykajcie Mamusie kwas foliowy, lykajcie...
    Ja go lykam w takim preparacie witaminowym feminatal, mam tam wszystko co potrzeba mnie i dzidzi oraz wieksza dawke kwasu niz w normalnych tabletkach...
    Ale przyznaje sie, ze nie zazywam tego od poczatku ciazy :oops:
    Dlatego, ze nie od razu wiedzialam, ze w niej jestem :)

Pozdrawiam i brzusie do gory!!!

Poleć forum