reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witajcie

rogalinka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Grudzień 2006
Postów
28
Witajcie, jestem na tej stronie nowa, ale mam nadzieję, że szybko się tu zadomowię:-) .
Jeszcze nie bardzo umiem się tu poruszać, a chciałabym bardzo pochwalić się własnym maluszkiem i stąd moje pierwsze pytanie - jak i gdzie można podać datę urodzenia maleństwa, tak żeby pojawiało się w formie wykresu (jak na wielu waszych postach)?

pozdrawiam:-D
 
reklama
Witaj Rogalinko:-)

Wszystkie dane dzieciątka podaj choćby na tym wątku który założyłaś. Agutka jedna z wrześniowych mamuś na pewno tu zajrzy i dopisze cię doi listy:tak:

Załącz też zdjęcie dziecka no i zapraszamy na pogaduchy.

Pozdrawiam :-)

 
Witaj Rogalinka!
Fajnie,że jesteś i mam nadzieję, że się u nas zadomowisz :)
Twoje pytanie pewnie dotyczyło też suwaczków. Musisz kliknąc np. na mój i wejdziesz na stronę gdzie będziesz mogła sobie sama skonfigurowac swój suwaczek a potem adres musisz wkleić w panel urzytkownika - edytuj podpis - chyba troche nie jasno to napisałam ale jaśniej jest na forum ogólnym ciąża itd, tam jest taki temat jak wstawić suwaczek :)
 
Witaj Rogalinko! :-)

CO do suwaczkow to praktycznie wszystko napisala juz mju. Poprostu ktory suwak CI sie podoba to na niego kliknij i wejdziesz wtedy na odpowiednia stronke. Obecnie nie da sie jedynie zakladac suwaczkow na tik-taku.

Pozdrawiam :-)
 
witajcie, bardzo bym chciała pochwalić się moim skarbem. Otóż zostałam nim obdarowana 2.09. tego roku.
Karinka urodziła się o 22:20 miała 55cm i ważyła 3100
Dopiero teraz wiem co to prawdziwe szczęście:-D
 
Rogalinko,witaMY i gratulujeMY Karinki,ktora urodzila sie rowno tydzien przed Moja Zuzanka. :-)
Napisz jeszcze,czy to byl porod silami natury,czy poprzez ciecie cesarskie,no i ile pkt zdobyla Twoja cora. ;-) Aaa i podaj date swoich urodzin i imienin,jak i imienin swojej coreczki. :-)
 
reklama
Dodam jeszcze, że urodziłam siłami natury, a przez cały czas był ze mną tata Karinki - naprawdę polecam porody rodzinne, nie wyobrażam sobie innego przy następnym dziecku :))

Karinka obchodzi imieniny 2.08. a ja 23.05., niedługo stukną mi 24 lata, bo urodziłam się 19.12.1982 - ale o dziwo od kąd jest moja królewna w ogóle mi to nie przeszkadza:-D
 
Do góry