reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
witam wszystkie wrześniowe mamuśki ,,
rozpoczynam listę i prosze bardzo się dopisywać :)

AKTUALNA LISTA WRZEśNIóWEK

e341e72f6dd56109b841c8a718a5b9.gif


Joaś - cos koło początku września SYNEK
loveboy6gu.gif

AgamamaAni - 2.września 2006 SYNEK
loveboy6gu.gif

NikaMD - 5 września SYNEK
loveboy6gu.gif

Justyna60143 - 7 września
Nikita24 - 7 września
adasia - 8 września 2006
Marrtruda 8 września SYNEK
loveboy6gu.gif

edi - 8 września 2006 SYNEK
loveboy6gu.gif

KAjsis- 10 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
Thea-14 września - CóRECZKA
lovegirl8wf.gif

cleo28 - 14 września 2006 CóRECZKA
lovegirl8wf.gif

olasek - 15 września
Rosomak - 15 września
Margolis 16 września CóRECZK i SYNEK
lovegirl8wf.gif
loveboy6gu.gif

marzenia 16 września
mycha12 - 16 września CóRECZKA
lovegirl8wf.gif

agutkaZG - 17 września
Natalka21 - 17 września
mamaoska- 17 września SYNEK
loveboy6gu.gif

agusia_m - 20 września 2006
urszulkaaaa- 21 września
Megi80 - 21 wrzesnia
AgnieszkaU - 24 września
MIśka_T - 25 września SYNEK
loveboy6gu.gif

monia29 - 26 września
kasiorka 22 26 września
Aga_Mazury - 29 września - bliżniaki - jeden to napewno SYNEK
loveboy6gu.gif

Magdamaciek- druga połowa września
 
reklama
Aguś Wielkie gratulacje!!!!!!!!!

Termin mam na koniec sierpnia (29), dzidzia wg usg ma 5 tyg, wiec zapewne bedzie mnie wiecej tutaj niż na sierpnioweczkach. Tym bardziej, ze corcie rodzilam 2 tyg po terminie i byl problem, bo byl to porod wywolywany a ona wcale sie nie pchala na swiat ;D. Lekarz powiedzial ze widoczniej dluzej musze chodzic w ciazy ;)
 
super :)

ja Ankę urodziłam 10 dni przed terminem wiec też się zastanawiam czy przypadkiem na sierpniówki sie nie przenieśc :)
 
Hej! To będzie mój pierwszy dzidziuś ale termin wypada mi na połowę września więc jakby nie patrzeć chyba to jednak wątek dla mnie. ;)
Jak się czujecie? Macie jakieś objawy? Bo ja właściwie nic specjalnego, choć może po tylu miesiącach łykania duphastonu to przyzwyczaił się mój organizm do zwiększonego progesteronu?
Idę zaraz odebrać badanie moczu bo nerki mnie bolały i lekarze kazał zrobić, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, :)
 
to listę uzupełniam (CHRONOLOGICZNIE W/G TERMINU)

JOAŚ 29.08
Agamamaani 05.09.
margolis 15.09 (tak uznałam bo niesprecyzowałaś wcześniej :)

 
reklama
Czesc!!! Ja z kwietniowek, ale jak tylko zobaczylam ze juz sie wrzesien pojawil to musialam Wam pogratulowac!!!!Serdecznie pozdrawiam wszystkie wrzesniowe mamusie i zycze samych radosci z naszenia dzidziusia w brzuszku!!!
 
Do góry