reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

W końcu i ja tu dotarłam :) Bardzo chę się zapisac na liste, termin wychodzi mi na 16 września ale zobaczymy czy lekarz to potwierdzi. Wybieram sie do niego w okolicach 15-17 styczeń. Wczęsniej nie dam rady bo córcia chora w domku i nie mam jej z kim zostawić, jak wróci do przedszkola to będę miala więcej czasu. Pozdrawiam wszystkie i pozdrowienia dla fasolek ;)
 
reklama
Mamusie wrzesniowe witam ! Moja Lenusia ma juz miesiac (wczoraj), mamy sie super, ja zaczynam naprawde niezlej wprawy nabierac w "obsludze" dzidziusia + domu jednoczesnie. I wzielam sie za dalsze porzadki w "nadwyzkach" wyprawkowych....(pisze "dalsze" bo pierwsze byly juz przed porodem :) )

został mi jeszcze fotelik Maxi-Cosi Citi, który właśnie wystawiłam na allegro. Fotelik jest nowiutki, nigdy nie użyty (dostaliśmy go w prezencie, a wcześniej kupiliśmy już sobie taki sam). Fotelik wystawiam bez ceny minimalnej bo chce sie po prostu go pozbyc, to i tak byl prezent.

Może któraś z Was będzie zainteresowana, podaje linka:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80980887

I mam jeszcze całe dno szafy ubranek ktore Lena dostala w prezencie z USA ale ktore nie trafily w moj gust...Tez to bede musiala ofotografowac i wystawic, podrzuce Wam wtedy linka tez.

Trzymam kciuki za wszystkie :)

pozdrowionka
Paulina

PS dla mnie ciaza pomimo "orzyganych" ;) 3 pierwszych miesiecy byla okresem najlepszym w moim zyciu! Czego i Wam zycze i wszystkim serdecznie gratuluje!!!
 
                    WITAM WRZESNIOWECZKI !!!!!![/b]
Jestem ubiegloroczna wrzesniowka i dlatego darze was wielkim sentymentem!!!
Bede zagladac do was jezeli mi na to pozwolicie,a i zapraszam na wrzesniowki2005. Sluzymy pomoca,a zadne pytanie nie jest dla nas glupie,tak wiec walcie prosto z mostu ;D Tam sa same klawe babki ;D ;D
Zycze wam powodzenia i zeby kazda z was juz we wrzesniu mogla utulic w ramionach swoje dziecie ;)
Ciaza to najpiekniejszy okres zycia( i wcale tak nie uwazalam do 3 miesiaca jak atakowaly mnie mdlosci i inne przypadlosci)
I teraz wiem napewno,ze chce jeszcze raz!!! ;D ;D

P.S. tylko wyspijcie sie zawczasu!!!!!!
 
reklama
Hej Anineczka!
Dzieki za zaproszenie. Szkodaze i tak na zapas nie mozna sie wyspac... Wiem cos o tym, ale trzeba korzystac z tego, ze mozna co polecam i innym brzuchatkom.
 
Do góry