reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

Margolis mam to samo, zaczena mnie dopadać zły nastrój. Smutno mi, martwie się. I brzuszek też mnie pobolewa, wczoraj wieczorem tak mnie złapał ból po stronie jajnika ze mało brakowało a wziełabym nospę. Przed chwilką się rozkaszlałam i znow mnie boli. Pamiętam kiedyś bolało mnie tak po środku a teraz z boku. Wtedy macica za mocno sie napinała a ciekawe co teraz? Trzymaj sie, trzeba jakoś poprawić ten humorek :)
 
reklama
Pewnie,że bedzie lepiej:))
moze jakąs dobra ksiązkę trzeba poczytac,albo zalączyć komedyjkę?
a może nieco sie zdrzemnąć i złe baboki Was opuszczą:))
 
Cześć Wrześnióweczki!
Dołaczam i ja - mam termin na 16 wrzesnia (wg usg). Na razie czuje sie dobrze, choc mdlosci mecza mnie przez caly dzien. jest to nasza pierwsza ciąza i troche sie boje, czy wszystko bedzie ok...
 
Witaj Marzeniu:)
Nic się nie bój wszystko będzie dobrze tylko dbaj o siebie i dzidzię:)
A te mdłości to chyba normalne:))
 
Marzeniu witam sedecznie :)
Cieszę się ze zawitałaś do nas, napisz o sobie cos więcej, moze w innych tematach :) Zapraszamy
 
Czesc Cleo,
juz chyba w kazdym temacie "cos" napisalam...
jestem w 6 tyg i caly czas jeszcze nie mozemy w to uwierzyc... jest to nasza pierwsza ciaza i bardzo chcemy, aby wszystko bylo w porzadku...Nie jestem na zwolnieniu tylko pracuje, a ze praca wiaze sie z dosc czestymi wyjazdami, to ani mnie ani maluszkowi sie nie nudzi....
Podpowiedzcie mi jak zrobić taki "sympatyczny paseczek" z wiekiem fasolki...
pozdr
 
Marzenko! W dziale stramy się jest szczegółowa instrukcja ale najlepiej kliknąć na taki który Ci się podoba i znajdziesz odpowiednią stronę. Trzeba tylko uważać, z którego okienka skopiować dane do wklejenia w danych publicznych - ma być na forum, zwykle to drugie okienko. Pa
 
reklama
Marzenia Witaj w naszym gronie!!!!

Zycze Ci lekkiej ciazy i krotkich mdlosci. Wszystko bedzie dobrze.
 
Do góry