reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

Hej dziewczyny ja też  jestem szczęśliwą mamą dwóch wrześniaków 2000 i 2005, ale ten czas zlecial skoro juz sa nasze nastepczynie i ich fasolki.  :D
Życzę wam spokojnej ciąży.
 
reklama
Coś nas tu jeszcze bardzo mało! I Agi pochwaliła się i zniknęła! Dziewczyny ujawniać się proszę!!
 
Gratuluje wszystkim wrzesniowym mamusiom i zycze duzo zdrowia dla Was i Fasolinek na cale 9 miesiecy:*
 
agamamaani pisze:
witam wszystkie wrześniowe mamuśki ,,
rozpoczynam listę i prosze bardzo się dopisywać :)

cześć
ja i mój narzeczony spłodziliśmy dzidziusia w pierwszy dzień świąt więc termin wypada nam na 20 września.
chyba już czas pójść do lekarza skoro mam potwierdzonego bejbika testem ;D
Buziaki dla wszystkich wrześniowych mam
 
Wiataj Agusia! Cieszymy się, że jesteś z nami! Do lekarza warto pójść choć chyba jeszcze za wcześnie by Ci potwierdził badaniem dzidziusia.
 
Cos dawno nie było agi-mamy-ani więc nasza lesta jest w rozsypce, aby ją troszkęuporządkowac robię ją w tym poście ;) troszke adze pomogę, jak wróci to będzie miała gotową, niestety nie mogę jej wstawić na początek postów :(. A przy okazji ciekawe co sie z nią dzieje, mam nadzieje ze wszystko ok :)

Joaś - cos koło początku września ;)
Aga - mama- Ani ( czyli ja ) - 5.września 2006
adasia - 6 września 2006
edi - 10 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
cleo28 - 16 września 2006
agusia_m - 20 września 2006
 
Margolis,Ty też! Ty też:))

Joaś - cos koło początku września
Aga - mama- Ani - 5.września 2006
adasia - 6 września 2006
edi - 10 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
Margolis:) ok.polowy wrzesnia:)
cleo28 - 16 września 2006
agusia_m - 20 września 2006

pozwolilam sobie dopisać:))
 
Margolis przepraszam cie najserdeczniej, jest mi niewymownie głupio, tak o tobie mysląłam że w końcu nie napisałam :-[Bardzo, ale to bardzo cię przepraszam. Mam nadzieje ze mi wybaczysz ;) i nie chowasz urazy
 
reklama
Cleo! No co Ty! Oczywiście, że się nie gniewam. Ale mam dzisiaj jakieś niezbyt miłe samopoczucie. Nie wiem co jest. Chyba siedzenie w domu mi nie ssłuży. Jednak wczoraj poszłam na spacer i potem brzuch mnie bolał. Więc już sama nie wiem...
 
Do góry