reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

a u mnie się otwiera, Magda super masz tancereczkę:-D
Przemo w domu całe układy tworzy,zwykle podglądając teledyski na vivie próbuje to samo robić,a jak się kapnie że patrzymy to się wstydzi:-D
 
reklama
Ola też się wstydzi, tutaj najpierw 15 minut stała za firanką a my odstawialiśmy dzikie tańce, żeby ją zachęcić, potem kazała nam wyjść i sama sobie podrygiwała, a potem już się rozkręciła.
 
no,no - ale z Oli tancereczka - naprawdę super!!! nóżki ugina, pupką kręci , hehe i do tego nawet rączki w ruchu :tak:
Emilki taniec polega zazwyczaj na kręceniu się w kółko :no: pomacha czasem łapką przez sekund parę i dalej w kółko , aż jej się w głowie kręci, wywraca się i śmieje ;-)
 
Ola ma solidne teoretyczne podstawy - bardzo często ogląda wesela, napatrzyła się i teraz próbuje. Chyba za dużo się naoglądała, bo np jak wieczorem daje buzi na dobranoc to tak przechyla główkę i tak się namiętnie przysysa, że gorzką wódkę chyba będziemy omijać
 
Moja tez uwielbia kręcić się w kółko.Ja po dwóch obrotach juz padam a na by tak mogła pół dnia.Takto skacze i macha rączkami udając ludzi w telewizji.
 
OLA tańczy bosssko :) a z ta wódka tez dobre :-D

Ostatni tekst Anielki:
Rozebrała sie do golaska stoi przed lustrem i łapiac się za poszczególne części ciała mówi:
głowe mam,
usy mam,
jence mam,
brzusek mam,
tytki mam (i tu złapała sie za biuscik ;-):-D)

i sie skończyło bo wybuchnęlismy z M śmiechem i się zawstydziła :baffled::-D
 
Mju niezawstydzajćie córki.;-)Moja jak chodziła na golaska w dół i niechciała sie ubrac to mówiliśmy jej ze pająk ja tam ugryzie.Kiedyś usiadłą zobaczyła że ma na udzie czarną kropke(jakiś paproch) i w płacz -pająt,pająt.Od tej pory chodzi chocby w majteczkach.:-D
 
Macio tez uwielbia uciec mi podczas ubierania i biegac nagolasa po pokoju:), czasem stanie w drzwiach i wtedy oglada sie w lustzre w komandorze w przedpokoju, wyginajac smialo cialo ;)
Skoro lubi niech biega, mysle, ze minie mu to.
 
reklama
hehe dobre Mju
co do cycuhców to Przemo jak się przebieram moje "podziwia" - fajne masz cycuszki:-p:zawstydzona/y::-D
a co do ubierania, to sam się rano rozbiera,sam ubiera,nawet buty próbuje sam wiązać,a na wszelkie próby pomocy reaguje złością...:sorry2:
 
Do góry