reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Imieniny Dzieciatek. :-)

reklama

kanga_aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Franek - 11 maja ( są też inne do wyboru ale wtedy akurat są małża urodziny więc to będzie i Franka święto )

Renee29

Mama sierpniowa'06
Rozwiązania
0
A co do Alicji, to sprawdzałam w 2 kalendarzach i jak w jednym jest w danym dniu, to w drugim nie ma i w końcu zgłupiałam:eek: .W internetowym indeksie imion wyczytałam, że Alicji jest 18 kwietnia i 21 czerwca, na innym z kolei, że 18 maja.:confused: :eek: Powtarza sie czerwiec, więc chyba przy czerwcu zostaniemy.

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Renee,te czerwcowe Alicje sa najpopularniejsze. ;-) Moja Mamuska wtedy tez obchodzi imieniny. :-)

Madzia_pl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No cóż z Adasiem nie ma problemu jest tylko raz w roku, oczywiście
24 grudnia zawsze będzie poszkodowany w prezentach :-:)eek:

reklama

mija79

Patrysiowa mama
Rozwiązania
0
Patrycji - 25.08
Niecały miesiąc przed urodzinami.Powinno byc odwrotnie ale innej daty niemogę znaleśc.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry