reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

poisy Nina śliczne imie, u nas też jeden z mocnych typów razem z Nikolą i Elizą ale w sumie chyba zostanie Eliza.
 
reklama
NINA - to byla opcja mojego meza dla naszej Poli ;) tez ladnie

matusia ja Maja popieram Maję z maja ;) ktora przede wszystkim kojarzy sie z PszczółkąMają a nie zadnym serialem;-) i to jest niesmiertelne heheh
 
Ostatnia edycja:
jakis czas temu wpadłam na pomysł czy nie dac naszej Michalinie na drugie Daria - po mnie oczywiscie :p
M. bardzo spodobał sie ten pomysł. Ale czy to nie bedzie juz przesada? Nie glupio tak? Doradzcie? Tata Michal, Mama Daria i
Michalina Daria ??
A wy w ogole dajecie drugie imiona ? Bo jak nie dam Daria to nie bede dawac wcale
 
Dariaa spokojnie możesz dać na drugie imię po sobie:) my daliśmy drugie imię.
 
reklama
Daria, spokojnie dawaj drugie:) My też dajemy, a u mojego chłopa w rodzinie jest nawet taka tradycja, żeby dawać drugie imię po ojcu:) Ale mój małż nie chciał, bo stwierdził, że jego jest do bani:) Także dajemy drugie, ale inne:) Wbrew tradycji:)
 
Do góry