reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

Matusia, dziewczyny mają rację, jak Ci się Maja podoba to dawaj i już:) Ja bym tego imienia w życiu z serialem nie skojarzyła! Dopiero jak o tym napisałaś, to pomyślałam że faktycznie, ale sama nigdy bym na to nie wpadła:)
 
reklama
ja do tej pory nie mam wlasciwie wybranego imienia na 100%, bedzie dziewczynka i z mezem ustalilismy do tej pory Ninkę ale nie ejstem pewna do konca, z tym ze brak mi tez alternatyw a nie chce zeby miala na imie jak polowa klasy :-)
 
Ninka bardzo ładne imię, moja kuzynka ma tak na imię :) śliczna i bardzo fajna dziewczyna z niej :)
 
Tak ładne imię, ale nie znam małych Ninek, więc nie będzie pół klasy. Ale wiesz jak to jest nie ma drugiej takiej, ty dasz a za chwilę sie posypie w okolicy, bo się Twoje spodobało - nic nie przewidzisz. My daliśmy Mateusza, bo mąż wymyślił, bo sam ma Mateusz na drugie i myślałam, że nie będzie za dużo dzieci z tym imieniem, a jest kilka, ale nie w Matiego klasie, takich młodszych raczej. A jak się urodził, to w szpitalu mówili, że muszę dać na imię Sylwek, bo w Sylwestra rodzony i w dodatku ostatni w tym roku był w całym szpitalu, a to wielki kliniczny szpital, więc łaziły za mną że ma być Sylwek :-D a teraz będzie Maja z maja.
 
Ostatnia edycja:
Poisy Ninka bardzo ładnie:)
My też nie mieliśmy wybranego ostatnio imienia ale w końcu się zdecydowaliśmy i maluszek będzie miał na imię OLIVIEREK. Na początku myśleliśmy o Jeremim, ale stwierdziliśmy, że jednak za bardzo by nas bolało bo zdrobniale musielibysmy mówić Jeremiaszek, a wtedy cały czas myślałabym o Jeremiaszku.
 
reklama
Do góry