reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech:)

reklama
Jutro sobie przeczytam od początku cały wątek o imionach i może mi coś od Was wpadnie. Bo ja się od samego początku uparłam na Maję, ale mój mąż nie chce, bo Mu się z naszą wredną sąsiadką kojarzy :(
 
Maja bardzo ladne imie, my na poczatku caly czas myslelismy ze bedzie dziewczynka i wlasnie miala byc Maja, a teraz jest Tymuś ;-) Ale jak nastepna bedzie dziewczynka to damy jej na imie Maja.
A oprocz Mai jeszcze bardzo podoba mi sie Alicja.
 
Alicję mam kuzynkę, która sama wyszła z propozycja, że może się imieniem swoim podzielić i mieć małą imienniczkę, ale ja nie chcę jakoś tak, chociaż ta moja kuzynka to bardzo ładna i mądra dziewczyna, pracuje w radio, kiedyś o Niej Polska usłyszy :-).
Mój mąż dzis wyjechał na dwa dni i jak przed wyjazdem zapytałam go ZNOWU o imię, to powiedział, ze On wybrał Mateusza, to teraz ja mam wybrać i jak chcę Maję to Ok, ale żeby tylko się nikt nie śmiał że z serialu to wzięłaś. No myślałam, ze walnę. O tym to wcale nie pomyślałam, a go pewnie to gnębiło, albo mu ktoś dogadał :szok:
 
matusia wbrew pozorom nie wszyscy oglądają seriale i kojarza z nimi imiona. mi by do głowy nie przyszło, że tym się sugerujecie. maja to bardzo ładne imię, moja siostrzenica je nosi i jest to bardzo mądra, ładna i rezolutna dziewczynka :)
 
Matusia ja też bym tak nie pomyslała....
nawet nie wiem o jakim serialu mowa :-p hehe


zobacz ja dałam Victoria i Emma ... i przez chwilę przeszła mi myśl że bedą kojarzyć ze "spice girls" ale tylko przez chwilę....
później nawet po tym nie pomyslałam..
i poza moją siorą:baffled: nikt tego nie skojarzył w ten sposób
tylko ona się pytała czy zbieram zespół....


 
Kamcia, ja też tego ze Spice Girls nie skojarzyłam, ale pamiętaj, że mandrzejczuk wyśniła Ci bliźniaczki, to imiona już masz :-D i dla siostry zespół stworzysz :-p

No myślę, że Mu musiał jakiś kolega to zasugerować, bo On Majki też nie oglądał. Ale chyba Maję dam, bo nic innego nie mam na "oku", a mi się kojarzy z moją przyjaciółką z przedszkola.
 
reklama
Maja bardzo śliczne imię, ostatnio popularne ale jest bardzo ładne :tak: A serialami to się nie przejmuj, niektórzy jak słyszeli że mój synek będzie Rysiu to kojarzyli z Rysiem z Klanu :angry: W nosie mam co inni myślą, najważniejsze że imie odpowiada rodzicom
 
Do góry