reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imieniny Dzieciatek. :-)

reklama
Franek - 11 maja ( są też inne do wyboru ale wtedy akurat są małża urodziny więc to będzie i Franka święto )
 
A co do Alicji, to sprawdzałam w 2 kalendarzach i jak w jednym jest w danym dniu, to w drugim nie ma i w końcu zgłupiałam:eek: .W internetowym indeksie imion wyczytałam, że Alicji jest 18 kwietnia i 21 czerwca, na innym z kolei, że 18 maja.:confused: :eek: Powtarza sie czerwiec, więc chyba przy czerwcu zostaniemy.
 
No cóż z Adasiem nie ma problemu jest tylko raz w roku, oczywiście
24 grudnia zawsze będzie poszkodowany w prezentach :-:)eek:
 
reklama
Patrycji - 25.08
Niecały miesiąc przed urodzinami.Powinno byc odwrotnie ale innej daty niemogę znaleśc.
 
Do góry