reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

więc oficjalnie donoszę,że
Przemko już od miesiąca nie używa wcale pieluch:no:
przed spaniem siusiu,mamy ceratkę w razie "w" ale na razie obyło się bez wpadek

Mój zdolniacha:cool2:
 
reklama
No to z Przemcia zuch!!! Gratulacjie!!!
I ja czekam, az bede mogla sie pochwalic, ze Maciejek nie uzywa w nocy pieluch...Ale to pewnie jeszcze troche...
 
My pieluch nieużywamy juz od jakichs dwóch miesięcy.Z nałogów dzieciństwa;-)została nam tylko flaszka kaszki przed snem:-p
Zięć mi dorasta.:-)Gdzieś już to chyba pisałam:dry::-D
 
My pieluszki na noc używamy z mojego czystego lenistwa:zawstydzona/y:. Po 90% nocy pieluszka jest sucha, ale jak pomyslę, że w razie wpadki w środku nocy miałabym zmieniac pościel i Olcię całą przebierać....
 
.Z nałogów dzieciństwa;-)została nam tylko flaszka kaszki przed snem:-p
Zięć mi dorasta.:-)Gdzieś już to chyba pisałam:dry::-D
no my o flaszce zapomnieliśmy krótko po 1 urodzinach:tak:
My pieluszki na noc używamy z mojego czystego lenistwa:zawstydzona/y:. Po 90% nocy pieluszka jest sucha, ale jak pomyslę, że w razie wpadki w środku nocy miałabym zmieniac pościel i Olcię całą przebierać....
hehe Magda no cóż,uroki macierzyństwa;-)
u nas podczas nauki w nocy bez pieluch raz była wpadka - i to podczas dziennej drzemki więc tak źle nie było;-)
 
Nela w dzień zaczęła korzystać z nocniczka w październiku a na noc jej zakładam pieluszkę dla samej siebie aby nie było "niespodzianek" ;) ale ja i u Magdyciosek pieluszka jest rano sucha.
Butelkę to już nie pamiętam kiedy pożegnaliśmy, zaś w czasie Wielkiejnocy pożegnaliśmy smoczka (co prawda tylko do spania był) zajączek wymienił na prezent :)
 
reklama
My z flaszką problemu nie mieliśmy bo moje dziecko od samego początku flaszką wzgardziło i miało butlę w buzi dwa razy w życiu.
 
Do góry