reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam i rozpoczynam LISTĘ :D

Olasek Niko1999 witam Was serdecznie!

Niko, zycze Ci abys nie miala wiecej przykrych doswiadczen. Moze Cie pocieszy, ale wiele z nas takie ma. Jestem tego przykladem. Po pierwszej ciazy, ktora zakonczyla sie w 13tc urodzilam Marcinka a pozniej Karolke. Teraz czekamy na nasz Prezent od Losu.

U mnie termin z Karola wg usg byl na 11-13 sierpnia. Urodzila sie 26 po wywolywaniu. Juz nie wierze w zadne wyliczenia.
 
reklama
Ojeju jak nas przybywa w silę:)
Bo wiecie jak jest sie razem to troche łatwiej wszelkie niepewności przechodzić:)
Pozdrawiam wszystkie zaciążone:)a z tym terminem to faktycznie nie ma co przesadzać,bo mój synek urodzil się przez cc 2 tyg.wczesniej(tylko,że go nie ma z nami:(,ale teraz MUSI byc do końca dobrze:)
 
Witam Was dziewczyny!!!!!!!!!!!
Mój termin to 18 września, ale myśle, a nawet jastem pewna,że będzie wcześniej.
Mam tędencie do wczesnych porodów.
Moje pierwsze dziecko Martysia urodziła się o ponad dwa tyg. wcześniej.
Moje drugie dziecko Kubuś o ponad miesiąc i niestety zmarł.
Teraz jestem pełna obaw, a zarazem bardzo szczęśliwa.
I zaczeło się odliczanie!!!!!!!!!!!! :laugh:
 
Mamooska:)
Widzę,że będziemy dobrze sie rozumialy:)
Moj synek zmarł w 38 tc. a wcześniej poronilam w 6 tc. więc teraz boje się okropnie.
Wspierajmy się!!!
:)
 
to aktualna lista

Joaś - cos koło początku września
AgamamaAni - 2.września 2006
adasia - 8 września 2006
Marrtruda 8 września
edi - 10 września 2006
agi25 - 11/13 września 2006
Margolis:) ok.polowy wrzesnia:)
cleo28 - 14 września 2006
olasek - 15 września
marzenia - 16 września
mamaoska- 18 września
agusia_m - 20 września 2006

i czekamy na kolejne mamuśki :)




 
reklama
przestawiam mój suwaczek, do tej pory miałam ustawiony wg siebie, Aga wpisała mnie juz z datą od lekarza wiec i ja taką sobie ustawie w suwaczku :) Ale fajnie ze nas coeraz wiecej :)
Aga jakbyś mogła wstawic tą nasza liste do twojego pierwszego postu, nie trzeba bedzie przeszukiwać tematu aby je znaleść a moze w każdej chwili zrobić aktualizacje :)
 
Do góry