reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam listopadowe mamy! Jesteśmy tu pierwszy raz.

reklama
Uwaga forumowiczki z Łodzi i okolic!
Poznajmy się! Zapraszamy na mini - zlot!
Organizujemy spotkanie Fanek Babyboom w Łodzi. Spotkanie rozpocznie się 0 11:00 dnia 2go września (sobota). Ustalone są dwa miejsca: W przypadku ładnej pogody - Park Poniatowskiego (ten u zbiegu al. Mickiewicza i ul. Żeromskiego) w alei głównej na środku przy okrągłym klombie. W przypadku pogody niesprzyjającej - Manufaktura przy sali zabaw dla dzieci. Ostateczne miejsce ustalimy w sobotę przed spotkaniem na wątku "Mamusie z Łodzi" w dziale " To my:-)". Podaję link: https://www.babyboom.pl/forum/index.php/board,32.0.html
Na wątku będziemy przed spotkaniem około godziny 9tej i wtedy ustalimy na bierząco. Chętne mamusie i przyszłe mamusie zapraszam już teraz na wątek. Zgłaszajcie się a będziemy wiedziały ile nas będzie. W razie pytań piszcie na wątku, do mnie na PW lub na gg - numer w podpisie.
Pozdrawiamy!
P.S. Wybaczcie, ze tak nie na temat ale nowym wątkiem nie chcemy działu zaśmiecać! ;D
 
HEJ! jESTEM MONIKA IMAM SYNKA KTÓRY URODZIŁ SIĘ TAK JAK TWOJA CÓRECZKA 13 LISTOPADA I TEZ ZACZYNA POKAZYWAĆ RÓŻKI! POZDRAWIAMY SERDECZNIE
 
Cześć dziewczyny mam naimię Sylwia i mam synka który urodził się 20 listopada 2005. Pozdrawiam wszystkie mamusie listopadowe

tickers4530.gif
 
Cześć MamoJakuba i Jakubie!. Fajno, że jesteście. Pisz jak najczęściej, bo ostatnio straszne pustki się zrobiły na naszym wątku.

Mam na imię Magda, a moje dwie pociechy to wielka Ala (169cm) i malutka Agulka (75cm).:-)
 
reklama
Do góry