reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam - ponowne pytanie o wage niemowlaka

Dorcia1431

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2018
Postów
41
Pisalam juz o wadze syna. 21 lutego wazyl 6,420 a dzis wazy 6,600 wiec przytyl tylko 200 g. Obecnie ma 6 m-cy i 3 tygodnie. A je Bardzo dobrze. Pije mleko z piersi. 90g musu owocowego i sloik 125g albo i 160g i dodatkowo biszkopty i to wszystko na dzien
 
reklama
Po 6 miesiącu życia dzieci wolnej przybierają na wadze. Sprawdzaj jak wygląda ciemiaczko, czy moczy pieluszki, czy jest wesoły. Może poproś o skierowanie na morfologie i żelazo, jeśli waga dziecka Cię martwi. Mój syn ma 9 miesięcy i waży 8 700. Karmie piersią.
 
Nie no kochana przeciez Twoje dziecko wazy dobrze ..Dzieci po 3 miesiacu zwalniaja z waga..Moczy pieluszki ladnie je itp wiec na pewno jest ok..
Pozniej dzieci juz tak nie rosna dlatego ze zaczynaja raczkowac potem chodzić i waga stoi w miejscu..
Moj syn urodził sie duzy piękne przybieral na 4 miesiąc wazyl 7.5 kg gdzie na rok wazyl tylko 8.5.Lekarz mowila ze dobra waga jest w sam raz taki jak powinien byc szczupły jest :-) Zdrowy rosnie pieknie itp:)
Myslalam ze wiecej i tak wazy :)

Twoj synek bedzie szczupły po mamie i juz caly czas w ruchu


Wyniki tez ma ok
Chyba wstawialas kiedys jego zdjecie ?
Ja tez KP.
Synek ma 16 mies i mysle ze duzo nie przybral od tamtego czasu.
 
Po 6 miesiącu życia dzieci wolnej przybierają na wadze. Sprawdzaj jak wygląda ciemiaczko, czy moczy pieluszki, czy jest wesoły. Może poproś o skierowanie na morfologie i żelazo, jeśli waga dziecka Cię martwi. Mój syn ma 9 miesięcy i waży 8 700. Karmie piersią.
Moj tyle wazyl na rok :)
Gdzie na 4 np wazyl 7.5 Jak zaczal biegac waga stanęła w miejscu.
 
Mój syn w wieku roku ważył 8300, jeżeli pediatra nie widzi nic niepokojącego, to może warto mu zaufać :)
 
reklama
Do góry