reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WITAM WSZYSTKIE LISTOPADÓWKI!!!!!!!!

Mi się tez spodobał jeden wózek (MAX) ze stronki podanej przez Klementynkę. I juz oswiadczyłam mężusiowi, żeby zbierał kasiorke. A kolorek wybieram bordowy.

Ja duzo rzeczy będę miec po siostrzenicach, więc chociaż wózek chcę mieć taki, jak sobie sama wybiorę, więc gdyby teściowa kupiła, to chybabym sie rozryczała i kazała jej go zwrócić.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Ja zastanawiam się nad dwoma wózkami Tako City Voyager i Wychamet Breaker.
Najchętniej chciałabym mieć wszystko kupione. Ale wiadomo mężuś jak to facet nie rozumie tego. On uważa że jeszcze jest sporo czasu na zakupy.
 
ciekawe! zastanawiałam się właśnie jak będą wyglądały spacery w zimie z noworodkiem,a tu jest fajnie wszystko wyjaśnione,co do wózeczków też.
I jeszcze ciekawe że dopiero od 4 miesiąca twarz matki przestaje być dla dziecka anonimowa,długo te oczka się przyzwyczajają.
 
Jeżeli chodzi o spacery to ja mojego synka urodziłam w połowie pazdziernika i lekarka w szpitalu poiedziała że po wyjściu ze szpitala ma go werandować przez trzy dni zaczynając od 5 min. następnego dnie 10 mni. i kolejny dzień 15 min. Tak więc jak synek miał tydzień to poszłam z nim na spacer.Jedynym perzeciwwskazaniem miał być deszcz. Spacery miały być z dnia na dzień coraz dłuższe.Wydaje mi się że właśnie dlatego Wojtek jest taki zachartowany żadko kiedy ma przeziębienie.
 
WITAM DZIEWCZYNY NIE DAWNO SIĘ DO WAS ZALOGOWAŁAM IDĘ DZIŚ PIERWSZĄ WIZYTA U GINEKOLOGA .JESTEM W 7 MYM TYGODNIU CIAZY CZY ZROBI MI USG DOPOCHWOWE?:sorry2:
 
reklama
Do góry