reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam z pewna taka nieśmiałością:)

Dołączył(a)
5 Październik 2005
Postów
4
Witam Wszystkie miłe panie:) Jestem tu po raz pierwszy i czytam czytam i .... ciesze sie ze znajduję wypowiedzi osób które jak ja  nosza w swoich brzuchach słodkie co nieco które daje o sobie znać raz po raz conajmniej dotkliwie. Trochę obolała trochę przerazona(wyniki badań córki wskazujące na cytomegalię) czekam na swój wynik- jeszcze 6 dni!!!! Tyram więc w domu by nie myśleć jeść mi się wogóle nie chce na szczęście córcia śpi i nie przeszkadza w tym wylewaniu łez w necie:)))) Ale co tam martwic sie będę gdy przyjdą wyniki Tymczasem pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia..... :)
 
reklama
jomari witaj wszystko bedzie dobrze .
Z twojego postu wynika ze ma sie urodzic corcia ,czy tez masz juz jedna coreczke ?
Napisz cos wiecej o sobie ,na kiedy masz termin i skad jestes i takie tam ble ble ble :)
pozdrawiam i bedziemy trzymac kciuki :)
 
reklama
Do góry