reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Dołączył(a)
3 Sierpień 2009
Postów
11
Miasto
obecnie Tuam,Irlandia
Witam
Jestem nowa i nie bardzo jeszcze wiem jak się tutaj poruszac.
Piszę do Was bo mam nadzieję,że może będziecie mogły mi pomóc.
Otóż jestem w ciąży 7tydzień i niestety zrobił mi się skrzep krwi i on może spowodowac poronienie.Byłam u lekarza zrobił mi usg i powiedział że mam przyjechac za dwa tygodnie na kolejne.A do tego czasu moge tylko siedziec i czekac.
Mam juz jedno dziecko,córeczkę Paulinkę i bardzo cieszyliśmy się z mężem kiedy okazało się że jestem w ciąży.
Lekarz zamiast mam pomóc powiedział że nic nie może zrobic,że musimy czekac.:(
 
reklama
Możesz coś wiecej napisać odnośnie tego skrzepu? Gdzie się umiejscowił i czy lekarz podał jakąś przyczynę jego powstania? No i najwaniejsz, co niby ma być za te dwa tygodnie poza kontrolnym USG? Czy z tym nie da się nic zrobić?
 
Skrzep umiejscowił sie nad płodem.Lekarz niestety nie podał zadnej przyczyny dlaczego.Stwierdził że nie wiadomo co jest przyczyną jego powstania.
Z tego co lekarz mówił nie ma jeszcze łożyska i istnieje możliwosc że zacznie się tworzyc tam gdzie ten skrzep i wtedy będzie zle.I to ma byc właśnie wiadomo za te dwa tygodnie.
Więcej nic nie wiem bo na każde inne pytanie lekarz odpowiadał "niewiadomo".
 
ja na Twoim miejscu poszłabym na konsultację do innego lekarza,jeśli masz taką możliwość. nawet jeśli masz zapłacić za prywatną wizytę to pomyśl- dzidziuś przecież jest teraz najważniejszy. 3maj się kochana,będzie dobrze. ;-)
 
ja też zgłosiłabym się do innego lekarza, a skoro się już do nowego gina zapisałaś ale musisz czekać, to uważaj na siebie i broń Boże nic nie przenoś, nie nadwyrężaj mięśni brzucha ani macicy

trzymam kciuki za dobre rozwiązanie :-)
 
reklama
ostatnio wyczytałąm na tym forum, że czasem robią się krwiaki jak zarodek się wgryza w ścianki macicy i takie krwiaki same się wchłaniają
zatem Tobie życzę że to był właśnie taki krwiak i żeby szybko się wchłoną

:-)
 
Do góry