reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

matitka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2006
Postów
300
Jestem od niedawna na tym forum.

Nie wiem gdzie mam sie podziac, bo termin miałam na 3-4 maja a urodziłam w kwietniu, tak wiec chyba mie przyjmiecie??

Kacper urodził się 4.04.2006 roku z wagą 2900 g i 53 cm. O godzinie 21.35 poród odbył się siłami natury, ale był wywoływany, a to mój synuś:

obraz335vs9.jpg
obraz349ag4.jpg
 
reklama
Ja Ciebie witam jeszcze serdeczniej ;-) , a to dlatego, że... Natalka tez urodziła się 4 kwietnia :-) Pozdrowionka od rówieśniczki :-)
 
Matitka witamy! Śliczny synuś, 5 dni starszy od mojej Karolinki! Zapraszamy na inne wątki!
 
Matitka, witaj i udzielaj sie jak najczesciej, bo ostatnio niewiele sie tu dzieje ;-)
Sliczny synek!!
 
Matitka ja tez mialam termin na 3 maja a urodzilam w kwietniu.Tak jak ty jestem tu od niedawna ale dziewczyny sa super i mnie przyjely i ciebie tez przyjma .WITAMY W NASZYM GRONIE .super synus :-) :-)
 
Matitka Witaj:-) ślicznego masz synka!Powazny facet juz z niego! Fajna data urodzenia;-)
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry