reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

AnimaVilis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2016
Postów
28
Odebralam wynik bety wyszlo ze nie jestem w ciąży czy możliwe że beta zostala wykonana za wczesnie. Do okresu zostalo mi tydzien czasu. Dodam ze od paru dni mam bolace piersi i czerwone sutki. Prosze o pomoc

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kobieto droga...
Betę i testy robi się w terminie miesiączki.
Przynajmniej 8 dni ( plus/minus 3 dni) trwa zagnieżdżane zarodka dopiero po tym czasie zaczyna się wytwarzać beta hcg.
Jak ma Ci cokolwiek wyjść po tak krótkim czasie?
Cierpliwości zycze:)
PS. Wszelkie objawy mogą oznaczać ciąża jak i @...
 
To mogę Tobie zaproponować używanie w przyszłym cyklu testów LH, będziesz wiedziała kiedy masz owulacje:)
W Rossmanie są "Domowego Laboratorium" albo "Facelle". Będziesz rowniez wiedziała kiedy zrobić beta hcg. Tak 10-12 dni po owu beta powinna już wyjsc:)
 
reklama
Do góry