reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

reklama
Ja chciałabym być w ciąży ale moj chlopak ma do tego inne podejście. Akurat wtedy nie zdarzyl wyjąć i myslalam ze cos bedzie. On z jednej strony nie chce teraz dziecka bo mowi ze ja nie pracuje i sobie nie poradzimy

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skoro Twoj chłopak nie chce powinnaś to uszanować. Nie wolno nikogo zmuszac do rodzicielstwa. Moze po prostu nie jest na to gotowy a Ty chyba chcesz żeby Twoje dziecko miało prawdziwego tatę? Skoro facet wie ze teraz sobie z dzieckiem nie poradzi to po porodzie jego myślenie się nie zmieni. Zostaniesz z dzieckiem sama a to chyba nie jest najlepsza wizja nie?
Ile macie lat?
 
Może martwi się ze nie będzie w stanie utrzymać Ciebie i dziecka.
Może warto by teraz jakiejś pracy poszukać zanim zajdziesz w ciążę?
 
Tym bardziej powinnaś iść do pracy. To jego decyzja na co pieniądze wydaje, tym bardziej ze małżeństwem nie jesteście. Zamiast jemu głowę suszyć i zmuszać do dziecka którego teraz defakto nie chce, poszukaj pracy, odłożyć sobie trochę swoich pieniadzy. Napewno mu ciezko utrzymywać Ciebie, rodziców a co dopiero dziecko. To kosztuje, uwierz mi...
Widzę że chcesz mieć dziecko, ale najpierw musisz mu zapewnić minimum. Twój chłopak jest odpowiedzialnym i zaradnym facetem, pomóż mu zamiast go oszukiwać i wymagać.
 
On odpowiedzielny nie powiedzialabym. Jezeli koleżanka jest taka mądra zapraszam do mojej miejscowości zobaczymy czy znajdziesz prace u nas bez znajomości jestes nikim. Do widzenia
 
On odpowiedzielny nie powiedzialabym. Jezeli koleżanka jest taka mądra zapraszam do mojej miejscowości zobaczymy czy znajdziesz prace u nas bez znajomości jestes nikim. Do widzenia

Proszę Cię!
Skoro nie masz szans na prace i zarobki to czemu planujesz dziecko?
To jest dopiero nieodpowiedzialne...
I nie pisz mi ze gdzieś tam nie ma szans na prace, ludzie czasami dwie godziny dojeżdżają do roboty, przesiedlają się, zakładają swoje działalności, stają na głowie żeby zarobić.
Najlepiej jęczeć nie? Wszyscy są do dupy tylko nie Ty....
Niedawno miałaś pretensje do swojego faceta bo utrzymuje swoich rodziców, a oni wstrętni nie pracują...
A Ty w czym jesteś lepsza od nich? Tak samo siedzisz mu na głowie i nawet nie myślisz o podjeciu do pracy.
Jesteś młoda, masz 24 lata... aż szkoda siedzieć w domu i sie marnować.
 
reklama
Proszę Cię!
Skoro nie masz szans na prace i zarobki to czemu planujesz dziecko?
To jest dopiero nieodpowiedzialne...
I nie pisz mi ze gdzieś tam nie ma szans na prace, ludzie czasami dwie godziny dojeżdżają do roboty, przesiedlają się, zakładają swoje działalności, stają na głowie żeby zarobić.
Najlepiej jęczeć nie? Wszyscy są do dupy tylko nie Ty....
Niedawno miałaś pretensje do swojego faceta bo utrzymuje swoich rodziców, a oni wstrętni nie pracują...
A Ty w czym jesteś lepsza od nich? Tak samo siedzisz mu na głowie i nawet nie myślisz o podjeciu do pracy.
Jesteś młoda, masz 24 lata... aż szkoda siedzieć w domu i sie marnować.

Czarna nie denerwuj sie :* zlosc pieknosci szkodzi.
Autorka postu to jeszcze psychiczne dziecko "Chce dziecko no jak nie to bede tupac nozka." Sama od dawna chce dziecko ale nie bylo mozliwosci. I musialam sie z tym pogodzic. Teraz mozliwosc mam to bierzemy sie do roboty :):):)
W kwestii pracy to bezrobocie to tylko wymowka. Moj K wyjechal do Holandii, zaczynal doslownie od zmywaka w restauracji. Teraz jest inzynierem w firmie IT. Ja wyjechalam do Holandii i 3 miesiace szukalam pracy, potem pracowalam na czarno, a teraz mam swoja firme.
Moglismy oboje nadal biadolic, ze bezrobocie i nie ma kasy. Jak nie ma dzieci, jest sie mlodym to na prawde jest masa opcji. Powolutku mozna dojsc do wszystkiego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry