reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Tak chłopczyk będzie Oskar :)
Bardzo chciałam chłopczyka ale w ciąży mi się to nagle zmieniło. :)
A Ty doszlas już do siebie po porodzie? Jak ma na imię maluszek ? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie do konca doszlam do siebie , ciezki porod a i tak cc na koniec ale mniejsza , Corcia ma na imie Weronika :) miala byc Wiktoria ale na koniec wyszla Weronisia

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję ale teraz będzie już tylko lepiej :)
I najważniejsze z wszystko jest w porządku :)
Ja mam termin ma 5 sierpnia ale myślę że skończy się w lipcu. Ponieważ nie wiem czy nie będę musiała mieć cesarki bo mam poważna wadę wzroku i torbiel w głowie i wydaje mi się że to będą przeciw wskazania. Próbuję się dostać do lekarzy ale terminy są straszne.
Skąd jesteś ? bo ja okolice Łodzi

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję ale teraz będzie już tylko lepiej :)
I najważniejsze z wszystko jest w porządku :)
Ja mam termin ma 5 sierpnia ale myślę że skończy się w lipcu. Ponieważ nie wiem czy nie będę musiała mieć cesarki bo mam poważna wadę wzroku i torbiel w głowie i wydaje mi się że to będą przeciw wskazania. Próbuję się dostać do lekarzy ale terminy są straszne.
Skąd jesteś ? bo ja okolice Łodzi

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z Olsztyna , rozumiem będzie dobrze całe szczeście że rozwiazanie w lato bo ja mam same zimowe dzieci [emoji2]
 
Ja z Olsztyna , rozumiem będzie dobrze całe szczeście że rozwiazanie w lato bo ja mam same zimowe dzieci [emoji2]
No ja właśnie się boję tych upałów.. każdy straszy...
Dzisiaj od rana czuje mikro ruchy maleństwa przez skórę. Wcześniej czułam tylko mrowienia w brzuchu..
Śmiesznie smyra... Ale długo na to czekałam [emoji173] :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja właśnie się boję tych upałów.. każdy straszy...
Dzisiaj od rana czuje mikro ruchy maleństwa przez skórę. Wcześniej czułam tylko mrowienia w brzuchu..
Śmiesznie smyra... Ale długo na to czekałam [emoji173] :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No to szybko zaczęłaś czuć jak na pierwszą ciąże ,nie bój się szybko minie a potem będa tylko wspomnienia nie raz będziesz się śmiała że się wszystkiego tak obawiałaś [emoji2] A po za tym w tym roku te lato podobno ma nie być aż tak upalne więc dasz radę[emoji6]

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak z nocami przespanymi u Ciebie ? Weronika daje popalić ? [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
No czasami daje ale aż tak tragicznie nie jest ..... Choć zdażaja się nocki nie przespane zwlaszcza jak Mała brata budzi to wtedy jest tragedia ale da się zyć , najgorsze są kolki no ale to większość dzieciaczków spotyka. Teraz jest troche gorzej bo synek się przeziębił ....[emoji20]

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry