reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki

Moja szwagierka robiła w inne jprzychodni i płaciła 50 zł ale to było jakiś czas temu i być może ceny posżły w górę ;D Dziewczyny czego się nie robi dla dzidzi - wydane 70 zł a ile radości w wzruszeń :D :D
 
reklama
Ja chodzę do gin prywatnie, płacę za zwykłą wizytę 60zł, a razem z USG 80 zł. W państwowej przychodni są straszne kolejki, jeszcze się nie zdążyłam prozbierać, a gin już wołał, że wszytko ok i że następna... Więc z okazji ciąży postanowiłam się zrujnować i chodzić prywatnie.
 
Hehe... moja szwagierka też chodziła prywatnie, i wszystko jest dobrze, dopóki ciąża przebiega prawidłowo - natomiast jeśli jest coś nie tak to naprawdę można się finansowo zrujnować :D :D

Ja chodzę państwowo i puki co jestem bardzo zadowolona a na USG wydaję 70 zł prywatnie a państwowo to rzeczywiście trochęsię czeka około 1 do 1,5 miesiaca.
 
Chyba w środę muszę poprosić gina o to, zebym brała jakieś witaminki bo paznokcie mi się rozdwajają i płatki mogę zrywać - no nieźle to moje dziecko wyciąga ze mnie witaminy - ale wyniki mam ok, więc może tylko jakiejś jednej mi brakuje ;D ;D
 
Dziewczyny - jak długo trzeba jeśc folik? Bo mi za jakieś 10 dni skończy się opakowanie, a do gina dopiero za 16 dni, więc nie chcę robic przerwy. Słyszałam , że tylko w pierwszych trzech miesiącach. Wiecie coś o tym?
 
W pierwszych trzech miesiącach to podstawa :) ale warto go jeść w mniejszych dawkach przez resztę ciąży :) Karola nie przejmuj się jak ci się skończy tylko wcinaj sałatę i inne zielone warzywka, bo tam jest mnóstwo kwasu foliowego... :)
 
dziewczyny dzięki - wiem że bez recepty. tylko tak się zastanawiałam czy jeszcze trzeba brać tak w ogóle, czy może już powoli przechodzić na prenatal, czy inne podobne specyfiki. Ale chyba kupię kolejną paczuszkę i wyjem ją do końca - chyba że gin powie inaczej
 
Gdy lekarz potwierzdził ciaże zapisał Foli<kwas foliowy> wczoraj było dokładnie 12 tygodni i po wczorajszej wizycie zapisał mi Falvit i Tardyferon.
 
reklama
Do góry