reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki

ja lykam kwas i magnez tak jak pisalam... po co faszerowac sie sztucznymi witaminami jak mamy teraz  wszystko w owocach , warzywach itd ... :)
 
reklama
Ja na początku, jak tylko były podejrzenia :) brałam folik, jak skończyłam całe opakowanie to zakupiłam prenatal. Biorę go juz drugi tydzień. Pozdrowionka ;D
 
A mi magnezu nie przepisał, ale zobaczymy jutro idę do gina ze wszystkimi wynikami więc się okaże czy coś jeszcze ma mi dać, czy np. mam nie brać materny ;D
 
Ja na razie biorę tylkon Folik, a co później zobaczymy, dobrze że jest lato, dużo warzyw i owoców, więc stawiam na naturalne witaminki :)
 
Ja w koncu trafilam dzisiaj do lekarza. Powiedzial, ze folik teraz wystarczy. A witaminki najlepiej dostarczac w formie warzywek i owockow :laugh: No i nie mozna przesadzic z witaminka A bo to niezdrowe dla dzidzi!
 
Jestem już po USG i po kolejnej wizycie u gina i powiedział, że nie muszę brać witamin bo mam ok wyniki i na razie jest tyle zieleniny, że to wystarczy ;D Więc aktualnie biorę tylko kwas foliowy :laugh: :laugh:
 
No weszliśmy razem, Pan doktor zrobił je dopochwowo, bo jeszcze za wcześnie ma jazdę po brzusiu :D :D Widzieliśmy na ekranie plamkę która się ruszała hehe. Pan doktor powiedział, że jest wszystko ok wymiarowo, itp. Dodał też, że poczęcie nastąpiło z prawego jajnika ;D ;D

Jak zobaczyliśmy dzidzię, to aż łzy nam się zakręciły w 7 tyg. miała 10 mm :D Jesteśmy naprawę bardzo szczęśłiwi. Dzień później byłam u gina i powiedział, że wszystko ok i żebym nie brała witaminek, bo jeszcze będzie czas :D Teraz następną wizytę u gina mam 3 sierpnia a USG na które się chyba wybiorę, bo państwowo ;D 25 lipca. ;D

A cha za USG prywatnie zapłaciłam 70 zł, a ile u was kosztuje?? :D :D
 
Ja jeszcze na USG nie bylam, wybiore sie po powrocie z wczasow :) chyba ze gin bedzie chciala wczesniej to sie upierac nie bede ;) .... wiec nie mam pojecia ile kosztuje prywatnie.... jak narazie mam L4 bo jakos ciezko sie czuje  ;) ... mezus najbardziej zadowolony, obiadek na czas bedzie zrobiony ...hihi...  ;D ;D
 
reklama
Ja za moje USG też zapłaciłam 70 i to w innym mieście, więc wygląda na to, że wszędzie ceny zblizone ;)
 
Do góry