reklama

Witamy "nowe" sierpniowe mamy 2006 :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez sandra1982, 15 Marzec 2009.

1. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Wszystkie "nowe" mamusie, ktore urodzily swoje pociechy w sierpniu 2006 witamy w naszym gronie :-):tak:

Dolaczajcie do nas, piszcie o sobie, pokazujcie swoje cudowne dzieciaczki!

To watek utworzony specjalnie dla wszystkich "nowych" sierpniowych mamusiek :tak::-)

[dodano]:
    Od moderatora:

Witamy nowe foremki!

W tym wątku możecie napisać kilka słów o sobie i swoich pociechach, to najlepszy sposób, żeby zacząć z nami aktywnie pisać. :tak:

Zapraszamy również na wątki tematyczne.
    Prosimy o niezakładanie nowych tematów, bez upewnienia się, czy dany temat już istnieje. Prosimy także nie wpisywać się pod listą "MAMY SIERPIEŃ 2006 - Nasza lista :)" - tą listę uzupełniam ja w oparciu o aktywnie udzielające się forumowiczki. __________________

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 Marzec 2009
  2. mikusia84r

mikusia84r Entuzjast(k)a

Ja witam ponownie, mamusia "siepniowo -wrześniowa" :-D;-) Miło do Was było dołączyć, dzieki za miłe przywitanie i przyjęcie do Waszego grona!!!:tak::happy:

3. reklama
  4. Leika

Leika Matka Polka

Witamy nowe foremki!

W tym wątku możecie napisać kilka słów o sobie i swoich pociechach, to najlepszy sposób, żeby zacząć z nami aktywnie pisać. :tak:

Zapraszamy również na wątki tematyczne.
    Prosimy o niezakładanie nowych tematów, bez upewnienia się, czy dany temat już istnieje. Prosimy także nie wpisywać się pod listą "MAMY SIERPIEŃ 2006 - Nasza lista :)" - tą listę uzupełniam ja w oparciu o aktywnie udzielające się forumowiczki.

5. agap84wroclaw

agap84wroclaw Zaciekawiona BB

witam wszystkie mamusie:-)
    mój Kubuś urodził sie 27sierpnia 2006 o godzinie 11:00.
    pozdrawiam:happy2:

6. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

Czesc Aga, witamy w naszym gronie :-)

7. Wama

Wama Mama Pata i Poli

witaj aga i Kubus :) zapraszamy na inne watki.:tak:

8. magdaso3

magdaso3 Zaciekawiona BB

Witam Moja Paula przyszła na świat 05.08.2006 roku dzień przed rocznica ślubu- taki mały prezencik :-))

9. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Witamy nowe mamusie i zapraszamy na pozostale watki sierpniowek 2006 :tak::-):tak:

10. reklama
  11. annaoj kce

annaoj kce 08.06/04.10/09.13

Witam Się również. Mój Igor też jest z 05.08.2006, na dwa dni przed naszą rocznicą:-):-)

12. zuzika

zuzika Aktywna w BB

Witam się i ja:) Zuzka urodziła się 19.08, 10 dni po terminie:)

Poleć forum