reklama

Wizyta u lekarza!

Temat na forum 'Staraczki 2013 w ciąży' rozpoczęty przez Malusiolka, 1 Grudzień 2013.

1. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

Witam dziewczynki, w tym temacie piszemy tylko o wizycie u lekarza i wrażeniach jakie były + zdjęcia USG :)

2. benfica

benfica Fanka BB :)

No ja już po :-D

Serducho bije, kości nosowe obecne, w ogóle wszystko na swoim miejscu jest :-D NT 1,6; CRL 52mm, ja ma krew jak młody górnik :eek: jedyne co, to jakaś infekcja mi się przypałętała, ale nie jest duża całe szczęście :cool: macica miękka, więc duphaston poszedł w odstawkę, szyjka twarda, zamknięta i długa - co nie ukrywam po poprzedniej ciąży bardzo mnie cieszy :-D fotki mam, ale spóbuję je wkleić jak wrócę do domu, ale na moje oko to facecik jak się patrzy :-D to jest mój najpiękniejszy prezent Mikołajkowy :-D

3. reklama
  4. wiikki

wiikki Fanka BB :)

Benfica super, gratuluję udanej wizyty :) strasznie sie ciesze, że wszystko tak dobrze i macica i szyjka no i mówisz że do chłopa podobny hahah ciekawe czy się sprawdzi :)

5. benfica

benfica Fanka BB :)

6. natkusia

natkusia ♥ Synusiowa Mama ♥

Piękny ten Twój mały Skarb :-) i bardzo Ci gratuluje wizyty!!! :*

7. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

Benfica, jest śliczny maluszek :* Ciesze się, że po wizycie wszystko ok :) A ja trzymam kciuki &&&&& aby dziewczynka była :-)

8. Gochson

Gochson Mama Adasia

Benefica gratuluje wizyty.

9. mikaaa

mikaaa Fanka BB :)

Gratuluję udanej wizyty! Oby kolejne były równie pozytywne ;)

10. reklama
  11. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Benefica super zdjęcia i gratuluję wizyty :D

12. iwo:)

iwo:) Moderator

Benfica - fajny ten kosmita w twoim brzuszku :-D:-D:-D super ze wszystko OK, teraz rozkoszuj się błogosławionym stanem

Poleć forum