reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza!

Benfica ale fajny ludek :)
Ja po wizycie. Zobaczyłam serduszko :) Dzidzia o tydzień młodsza, ma 11 mm :) widziałam jak sobie skakała. Generalnie wszystko dobrze, tylko dalej mam brać tuteinę, bo macica twarda. Szyjka 37 mm. Jestem szczęśliwa :)w sumie nie dowiedzialam sie na kiedy termin ale pewnie jakos ok 20.07
 
reklama
wiikki no to super :-D moja dzidzi młodsza od OM o 9 dni, ale mi się zgadza :) najważniejsze, że serduszko jest, a termin nie ucieknie - nie przegapi się :-D
 
WIKI super!! :-) strasznie się cieszę, że wszystko dobrze!! I aż Ci zazdroszczę bo nie mogę doczekać się mojej wizyty za tydzień ;-)
 
Witam dziewczyny!

wiki Gratuluję pozytywnej wizyty!!

I my jesteśmy po wizycie :) Pan dr zbadał mnie bardzo dokładnie. Zrobił mi także usg piersi, bo wspomniałam, że swego czasu miałam włókniako-gruczolaki. Ale na szczęście jest wszystko ok. A co najważniejsze widzieliśmy z mężem naszą fasolinkę. Ma nieco ponad 1 cm i jest jakieś 5 dni młodsza niż wg terminu z miesiączki. No i słyszeliśmy serduszko Wg terminu z miesiączki wychodzi 22.07.2014 (i tą datę mam wpisaną w kartę), a wg usg 27.07.2014. Ale jak wszystkie wiemy, najważniejsza jest data z miesiączki.Przepisał mi witaminy i magnez na te moje bóle brzucha. Oprócz tego zalecił kilka badań. Następna wizyta dokładnie za miesiąc 09.01.2014. No i z racji krótkiego odstępu czasu między 1 i 2 ciążą oraz moich wszelkiego rodzaju komplikacji przy/po pierwszym porodzie, powiedział, że na pewno to będzie cesarskie cięcie przy znieczuleniu ogólnym.

Trochę się uspokoiłam po tej wizycie. Choć fasolinka była na prawdę maleńka, ale liczę na to że na następnej wizycie będzie już pięknie widać zarys dzidziolka. No i jeśli brzuch nadal będzie bolał i cokolwiek będzie się działo to mam dzwonić do Pana dr.
 
mikaaa, ciesze się, że wizyta udana i dzieciaczek zdrowy :* Datę, którą podałaś już dawno taką wpisałam przy Twoim nicku na listę (przed wizytą) :) Jak będziesz za parę tygodni znać datę cc, to dopiszę do daty porodu.
 
Mikaa gratuluję udanej wizyty, mój dzieciaczek i Benfici tez młodszy niż z OM :)
Mój wczoraj miał lekko ponad centymetr.
Ja kolejną wizyte mam za 2 tygodnie,
generalnie powinnam mieć większe problemy z zajściem w ciąże przez to, że mam zespół jajników policystycznych, tyłozgięcie macicy i dodatkowo karmię piersią. lekarz zdzwiwiony ale ja szczęśliwa, że się udało
 
reklama
Witam:)

I gratuluje udanych wizyt:)

Ja dzis rowniez odbylam wizyte:) slyszalam serduszko!:) Dzidzia ma 2.05 cm wedlug Usg jest to 8t5d wiec juz jest tyko 3 dni roznicy:)

Zdjecie wstawie jutro:)
 
Do góry