reklama

Wizyty domowe - fryzjer , kosmetyczka i wizażystka

Temat na forum 'Ogłoszenia- Białystok' rozpoczęty przez agnieszkaj21, 11 Październik 2012.

1. agnieszkaj21

agnieszkaj21 Początkująca w BB

Witam wszystkie Mamy ;)
    Sama od 18 miesięcy jestem szczęśliwą mamą Dominika . Ale jak zapewne wszystkie wiecie macierzyństwo to nie łatwe zajęcie , a jeszcze trudniej jest wygospodarować kilka chwil da siebie - a nam też coś należy się od życia !!!
    Dlatego zdecydowałam się na otwarcie MOBILNEGO STUDIA URODY ! Dla mnie jest to wygodny sposób połączenia pasji , pracy zawodowej i wychowania dziecka , a dla Was możliwość skorzystania z usług fryzjera , kosmetyczki i wizażystki i to w zaciszu własnego domu ( lub też w naszym punkcie stacjonarnym na ul Rzymowskiego ) . Tak jak pisałam , sama jestem mamą i nie jest dla mnie obca praca w towarzystwie dzieci , bo ok 60% moich klientek to właśnie mamy . Alby było Wam wygodniej , godziny pracy ustalamy według waszych potrzeb , z reguły pracujemy od 7:00 do 22:00 przez 7 dni w tygodniu. Myślę że jest to wygodny sposób , na pogodzenie opieki nad dzieckiem i poświęcenie czas na własne przyjemności ;) ZAPRASZAM !!!

Oferujemy :

• [*=center]strzyżenia i koloryzacje
      [*=center]fryzury okolicznościowe
      [*=center]pielęgnacja i regeneracja włosów
      [*=center]przedłużanie włosów na keratynę
      [*=center]keratynowe prostowanie włosów
      [*=center]makijaże
      [*=center]henna i regulacja
      [*=center]depilacja
      [*=center]pielęgnacja dłoni i stóp
      [*=center]przedłużanie rzęs metodą 1:1
      [*=center]pielęgnacja twarzy