reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

elssi - trzymaj się dzielnie jutro ...trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo.
Ja jutro idę do ginki ... mam do odbioru wyniki... też jestem ciekawa jak to wszystko wyszło.
Trzymam kciuki za wizyty i jutro napiszę na wątku co i jak.
 
reklama
elssi trzymam kciuki aby wszytsko było w porządku, czekamy jutro na wieści

W Łodzi z tego co wiem to jest jeden szpital (Kopernika) w którym rodząca może sobie wybrać pozycję do porodu , w pozostałych niestety rodzi się na łóżku.
 
Ja wróciłam z wizyty no i nici z moich wojaży. Jutro mam się stawić w szpital. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Okazało się że niby jest mało wód płodowych i waga Maleństwa jakoś panią doktor nie zadowala ok 1800 gram. Nie wiadomo czy zostanę czy nie, wiem tylko że zrobią mi niby badania (tam mają lepsze usg). I jeszcze stwierdziła że coś się jej wydaje że mój organizm szykuje się już do porodu. Chyba skraca się szyjka (zbadała mnie gin. i wtedy to stwierdziła). U mnie w rodzinie to tak z 3 tygodnie szybciej się dzieciaczki rodziły i jakieś super duże nie były.

Jak by coś wyszło nie tak to stwierdziła że wtedy ewentualnie pokierują mnie do kliniki. Czyli chyba chodzi o Zabrze :-(

Jutro dam znać co i jak. Jak nie osobiście to któreś z dziewczyn wyślę sms-a.
Ellsi ja w poprzedniej ciąży też miałam mało wód płodowych a synka urodziłam dokładnie w terminie (na 15.10 miałam termin i15.10 urodziłam) Tylko robili mi KTG czy z maluszkiem wszystko dobrze.
Trzymam kciuki za Was, napewno wszystko będzie ok. :tak::tak::tak:
 
Ellsi przykro mi bardzo, że dziadków nie odwiedzisz, na pewno Ci się to jeszcze uda :-) z dzidzią pojedziesz :-)
Dobrze, że miałaś wizytę przed wyjazdem, lepiej dmuchać na zimne! :-)
Wszystko będzie dobrze, trzymaj się ciepło!!:-)
 
Ellisi nie martw sie, bedzie wszystko ok, dobrze ze ginka to wszystko zobaczyla i od razu jest reakcja. Zbadaja cie i bedziesz spokojniejsza :*
 
ellsi kochana nic się nie martw, na pewno wszystko będzie dobrze :-) chcą wszystko sprawdzić lub wykluczyć. Trzymam kciuki :-)
Za dzisiejsze wizyty trzymam mocno kciuki :-)
 
reklama
Ellsi!! Zdróweczka, mocno trzymam kciuki, jestem pewna, że wszystko będzie dobrze!

Tofilesia, na dodatek rodzenie na leżąco powoduje duży ucisk główki na krocze i częściej się pęka/jest się nacinaną. Mi też marzy się poród w jakiejś pozycji wertykalnej, nie wiem jeszcze dokładnie w jakiej, mam nadzieję, że instynkt mi podpowie, ale i nie wykluczam, że przy skrajnym wyczerpaniu będę grawitować w stronę łóżka;-) W "moim" szpitalu (Kamieńskiego) teoretycznie jest taka możliwość, w praktyce różnie bywa, bo duży przemiał, no i dodatkowo - położnica na łóżku jest zdecydowanie łatwiejsza w obsłudze...:-( A gdzie Ty zamierzasz rodzić??(wybacz, jeżeli już pytałam, nie pamiętam:zawstydzona/y:)
 
Do góry