reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

My dzisiaj po wizycie - Mała waży 1698 g heh - a tak mi w domu dokuczali, że przez moje tylko 2 kg co przytyłam to dziecko zagłodzone...Lekarka mówi, że waga w porządku - że jem tyle co potrzeba dziecku, że ona pobiera, a mi się nic nie odkłada i stąd moja waga taka mała - że składają się tylko wody płodowe i waga Maluszka...Już się skłania, że poród o tydzień przyspieszony, ale jak załatwię cc to datę i tak inny lekarz wyznaczy..Wszystko jak najlepiej sprawdzała szyjkę zamknięta, nie skraca się, dzidziol ułożony już główką w dół, ale mówiła, że jeszcze wszystko jest możliwe i może się fiknąć na inną pozycję...Badała serduszko, sprawdzała półkule mózgu, nawet robiła ekg Małej:-) A ze mną tyle co mam anemię - ale u mnie to standard więc nie mam się tym co ekscytować, zapisała sorbifer..
 
reklama
Biedrona, będę rodzić w Oławie. Jak byłam tam w czerwcu, żeby się rozejrzeć to mówili, że niby można w pozycji w jakiej wygodnie, ale tak szybko później zminili temat, że sama nie wiem. pewnie wyjdzie w praniu. Najwyżej jeszcze się dopytam przed całą akcją.

Ola oj zazdroszczę tych 2kg. Dobrze, że z maleństwem wszystko gra :-)
 
A u mnie była dzisiaj w odwiedzinach położna i będzie teraz do mnie przychodzić co 2 tygodnie. Bardzo miła i sympatyczna, młoda kkobieta. Cieszę się bo oprócz wizyt u lekarza mam jeszcze dodatkową opiekę. Mogę ją o wszystko zapytać, zbadała brzuszek i ułożenie, razem z R. posł,uchaliśmy serduszka i porozmawialiśmy o wszystkim co nas ciekawiło.Nie wiem czy u was też tak jest, taka opieka położnaej do czasu porodu?????Bardzo dobra rzecz.
 
reklama
Do góry