reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

reklama
Noooo hahahaha a naj smieszniejsze że mąż nie ma pojęcia o tym.Ja słyszałam że trzeba napletek zsuwac i tam pod skórką czyścić jak się cos nazbiera.Hmmm tylko czy i takich maluszków już czy to później.Też słyszałam że napletek trzeba troszke od czasu do czasu ruzać by się nie zrósł.Takie włąsnie instrukcje potrzebuje hahahaha
 
Magda to mi też się przydałyby takie rady, pierwsze dziecko i jeszcze chłopiec. Narazie liczę, że mi w szkole rodzenia coś na ten temat powiedzą. Jakby co to się podzielę tutaj wiedzą :)
 
Jeśli chodzi o "obsługę" chłopca mogę trosze pomóc. :-) Jeśli chodzi o napletek i ściąganie naskórka to jest wiele opinii. Mój pediatra nie kazał ruszać naskórka do roku. I tak robiłam. Potem też powiedział żeby nic nie dotykać. A na bilansie 2 latka sprawdziła oczywiście za moją prośbą czy synek nie ma stulejki. Powiem Wam że jedni mówią żeby ściągać żeby się nic nie przykleiło inni wręcz przeciwnie. I bądź tu człowieku mądry. Ja będę miała 2 synka i mam mętlik w głowie co jest lepsze, a co dopiero się dziwić pierworódkom bądź mamusią które nie miały synka.
Może inne wrześnióweczki się wypowiedzą i będziecie znały kilka opinii.
 
Ostatnia edycja:
Powiem Wam dziewczyny, że nie dalej niż wczoraj jeszcze mówiłyśmy z mamą o pielęgnacji chłopców :happy: U mnie w rodzinie same dziewczynki...więc nie ma mi kto przekazać niezbędnej wiedzy ;-) Także sylwia, dzięki serdeczne. I piszcie kobitki co wiecie :-)
 
reklama
ja chyba czytałam o tych siuiakach u chłopców u sierpniówek i większość głosów i opini była za tym, zeby nic nie ruszać, ale pewnie tez co lekarz to opinia
 
Do góry