reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Perełka, Marteczka cudny widok :)
Kiuik z tego co mi mówił endokrynolog, to ja mam zbić TSH do poziomu 0,3-2,5, jeżeli chodzi o FT4 i FT3 to powinny raczej dochodzić do górnej granicy (szczególnie FT4), a nie dolnej. Dzieciątko podobno potrzebuje szczególnie na początku tego hormonu.
 
reklama
o jaaaa... jak patrzę na te zdjęcia to nie mogę się doczekać mojej wizyty :) a powiedzcie: wy dostajecie od lekarza zdjęcia, czy robicie telefonem? :p
 
Od lekarza wydrukowane no ale żeby dac potem na komputer muszę zrobić aparatem;-)

Któras z Was pytała w kótrym jestem tygodniu według owulacji 6t4d, a według miesiączki 8 tydzień, a nie wiem jak ustawić suwaczek według owulacji bo tylko wdług miesiączki są.
 
dziewczyny śliczne fasoli:-) zazdroszcze i już się nie mogę doczekać moich wizyt.

28 września mam prywatne usg:tak:
A potem 4 listopada wizyta w szpitalu i kolejne usg.
 
reklama
Do góry