reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

madziulek20 - a takie buty:D u mnie Gin pokazal mi dowodowe foto ,ze to dziewzynka lacznie z przyblizeniem na lechtaczke;P wiec chyba nie powinno byc pomylki:p no ale roznie to bywa;P u mnie w rodzinie 15 lat temu tez miala byc dziewczynka a urodzil sie chlopiec ale wowczas byl gorszy sprzecior to tez trzeba miec na uwadze;P chetnie lukne co tam masz;) jak cos;) julciajulek@gmail.com


A i wrzucam foteczki :D

dziewczynka.jpg

a tu fotka szparki: P
dziewcze.jpg
 

Załączniki

  • dziewczynka.jpg
    dziewczynka.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 97
  • dziewcze.jpg
    dziewcze.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Stazi ale malutka niezadowolona, że ją podgladaja ;-) A na drugim zdjęciu to równie dobrze mogłabyś napisać, że to powierzchnia księżyca i tak nie mam pojęcia, gdzie patrzeć :-D
 
madziulek no to jeszcze raz gratki sisiora, a te podejrzenia lekarki mam nadzieje że złudne, ale należy to sprawdzić....czekamy na wieści i trzymam kciuki :)

Danusia ojjj tak :) tych chłopaków jak na wojnę :szok: jest w czym wybierać :-D

Jeszcze raz gratulacje piękne :)
 
Gratulacje dziewczynki udanych wizyt i poznania płci.
Ja miałam wizytę 2stycznia wszystko ok, choć dalej plamię jeszcze, ale na szczęście dzidzia zdrowa.
My naszej gwiazdeczce damy na imię Patrycja Jola:)
pewnie po tym wypadku, nie martw się, najważniejsze że wszystko jest ok :)

madziulek20 - a takie buty:D u mnie Gin pokazal mi dowodowe foto ,ze to dziewzynka lacznie z przyblizeniem na lechtaczke;P wiec chyba nie powinno byc pomylki:p no ale roznie to bywa;P u mnie w rodzinie 15 lat temu tez miala byc dziewczynka a urodzil sie chlopiec ale wowczas byl gorszy sprzecior to tez trzeba miec na uwadze;P chetnie lukne co tam masz;) jak cos;) julciajulek@gmail.com


A i wrzucam foteczki :D

Zobacz załącznik 602449

a tu fotka szparki: P
Zobacz załącznik 602450
jeszcze raz gratuluję :D śliczna dziewczynka :D
 
Nam lekarz dal 99 % pewnosci, ze bedzie dziewczynka. :-p Maja pieknie rozkladała nogi z kazdej strony i nic nie dyndało,:-D ale ten 1 % szans moze wskazywac, ze bedzie Tomuś. ;-) Co do drugich imion, to u nas było tak, że spodobało nam się imię Zosia, ale pokonało je imię Maja, ;-) i tak zostało, a przy okazjii babcia Slubnego ma tak na imię, więc jakaś tradycja została. :-D
 
Stazi jutro porobie zdjecia i Ci wysle, bo troche tego jest, dobrze ze nie wynioslam tego do sasiadki, bo tez ma corke, a ja nie mam gdzie tego chomikowac :)
Natuszka mnie tez podoba sie Tomuś ale moj nie chce o tym slyszec.. Wiec niech zostanie Staś :)
Jutro dzwonie do lekarki i dowiem sie na kiedy jedziemy na ta konsultacje...
 
Mam pytanko o witaminy i suplementy. Czy jest tu ktos kto nie zazywa NIC ??? Boje sie ze dziecko ma za malo jodu... Na niedoczynnosc biore cala ciaza euthyrox ale endo zalecil tez jod... Jednak w ciazy mialam tyle innych problemow, juz 3 razy w szpitalu itd.. Wyszlo tak ze nie bralam tego jodu :( teraz umieram ze strachu ze moglam zaszkodzic...
 
Nanncy Ja od początku biorę kwas foliowy, potem przez miesiąć magnez i wapno bo miałam skurcze. Obecnie dalej kwas i na tarczycę jod i letrox
Zaszkodzić hmmm...ciężko powiedzieć , a ile już powinnaś brać? Zacznij od dzisiaj i na kiedy masz wizytę u endo?
 
reklama
Do góry