reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
Nana7mama-nie stresuj sie, na pewno wszystko bedzie dobrze;-)no i zobaczysz swoich cudownych syneczków;-)zazdroszcze, ja dopiero 31.01..trzymam kciuki za wizyte;-)
 
Ja jestem po wizycie. Potwierdzony chłopak :tak:Przyłączam się do klub siusiaka :-D Wszystko ok, waży 478 g.
Niestety mam tym razem tylko papierowy wydruk ale coś tam widać - IMG_1842.jpg

Oczywiście wiercił się niesamowicie ledwo dała radę go pomierzyć :)
5 min próbowała go namierzyć, żeby serca posłuchać, co sobie ustawiła to się ruszył :-D
 

Załączniki

  • IMG_1842.jpg
    IMG_1842.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 60
Witajcie dziewczyny!
Wszystkim szczęśliwie przebadanym gratuluję cudnych dzieciaczków i fotek. Tym co jeszcze oczekują na kolejne wieści, życzę aby były same pomyślne.
Ja idę na prenatalne jutro i przede wszystkim chciałabym samych dobrych informacji. No ale też oczekuję 100% poznania płci. Idę prywatnie do innego lekarza. Mój gin juz dwa "wróżył" płeć. 5 tygodnie temu, że 60% dziewczynka, a tydzień temu, że 80% chłopak. Więc cieszę się, że u Was tak łatwo poszło z plcia dzidziusiów.
 
reklama
Martuska, super ze hemoglobina wzrosla ! :) Jakie mialas wczesniej wyniki a jakie teraz? Co lykalas i ile czasu zeby byla poprawa? Pytam bo tez mam anemie.
I szyjke tez mam podobna.
 
Do góry